Starší dorost dokázal dotáhnout dvoubrankový náskok Kroměříže a bodoval potřetí v řadě

Starší dorost dokázal dotáhnout dvoubrankový náskok Kroměříže a bodoval potřetí v řadě K r o m ě ř í ž / Z n o j m o - Starší dorost bodoval i potřetí v řadě. Tentokrát to sice nebylo za tři body, ale bod z hřiště soupeře se počítá. V Kroměříži jsme měli dobrý vstup do utkání, když hned v úvodu orazítkoval Herman tyč. Počítají se však góly a ty stříleli v první půli jen domácí. V druhém dějstvím se však svěřencům trenéra Karla Bečky, který už mohl počítat i s distancovaným Moravec, povedlo srovnat na konečných 2:2.

14. (Obvodová), sobota 4.11.2017
SK Hanácká Slavia Kroměříž - 1.SC Znojmo FK  2:2  (2:0)
Branky: 28. Moravec, 2. Dočkal - 52. V. Švarc, 71. Martinek
ŽK: 81. Vasiljev, 83. Pospíšil, 90. Sedláček - 77. Dolejší, 79. Kratochvíl
Rozhodčí: Šimoník - Surovec, Dorotík
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Kolář - Štěpják, Sedláček, Dočkal, Vasiljev, Storzer (87. Malošík), D. Moravec, Berčík (77. Mlčoch), Majkrič, Dvořák (c), Pospíšil
1.SC Znojmo FK: Koukal (c) - Koch (39. Sivera), Pacula, Herman, Svoboda - Moravec, Křivánek, Martinek, Kaššai (46. Kratochvíl) - Kochan (46. Dolejší), V. Švarc

Karel Bečka (Znojmo): Do utkání jsme vstoupili dobře, v první minutě nastřelil Herman tyč, další šanci měl Martinek, ale trefil jen brankáře. Pak jsme přestali běhat a soupeř nás potrestal po chybě brankáře a obrany při standardní situaci. Ve druhém poločase jsme ještě zvýšili tempo a měli utkání pod kontrolou, vstřelili dvě branky Švarcem a Martinkem. V závěru jsme měli dvě šance po standardních situacích, ale nevyužili je. Dokázali jsme vyrovnat na půdě soupeře z 0:2 na 2 :2, takže by se dalo konstatovat, že je to úspěšný bod ze soupeřova hřiště, všichni ale máme pocit, že jsme dva body ztratili.