1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - 1.SC Znojmo FK  5:1  (3:1)
Branky: 9. a 31. Řehola, 10. Jahoda, 66. Hrabina, 78. Polášek - 36. Sivera
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Slováček - Bartoň, Němec
1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště): Peka - Jahodu, Jurák, Janík, Dvořáček (72. Vincour), Leskovjan, Jakubowicz (c) (76. Kočíš), Řehola, Hrabina, Polášek, Tomaštík (67. Škrabal)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Koch, Herman, Pacula, Kováč (32. Sivera) - Kochan (62. Zonyga), Křivánek, Moravec (c), Svoboda - Kaššai (85. Pospíšil V.), Martinek (85. Gutev)

Karel Bečka (Znojmo): Toto již dlouho mužstvo nezažilo. Během 10 minut jsme prohrávali 2:0. Sice jsme se snažili napadat rozehrávku, ale Slovácko nás svým pohybem a rozestavením zaskočilo. My jsme naše šance neproměnili a domácí na co sáhli to tam padlo. Ještě jiskřičku naděje vykřesal Sivera, který vystřídal Kováče. Druhý poločas jsme opět nastřelili tyč nebo brankáře. Utkání z naši strany lze zhodnotiti jako hledání se a beznaděj. Domácí zvítězili, ale pro nás tom byl hořký zápas. Nyní nás čeká Hlučín, který nasázel v předešlých dvou kolech 19 branek a dostal 2 (Slovácku 5 a Frýdku-Místku 14).