U14 ztratila vítězství v samotném závěru utkání

U14 ztratila vítězství v samotném závěru utkání Z n o j m o - Až na poslední březnový den se museli počkat naši starší žáci, aby mohli nastoupit k mistrovskému utkání. Kategorie U14 se sousedem v tabulce remizovala 2:2. Výsledek na vlas stejný jako na podzim. Průběh utkání taktéž stejný jako na podzim, vedení 2:0 a konečný výsledek 2:2.

17. (Hněvkovského), sobota 31.3.2018
FC Sparta Brno - 1.SC Znojmo FK  2:2  (1:2)
Branky: 20. Černý, 70. Roštínský - 2. Navrátil M., 3. Štancl
ŽK: Kozyuk (Znojmo)
Rozhodčí: Krchňák - Zaplatilová, Hamminger
FC Sparta Brno: Doležal - Kovář (c) (36. Srba), Holoubek (52. Sladký), Černý, Galia (54. Zezula), Špaček, Dobrovodský, Krištof, Roštínský, Švejda, Malishevskyy
1.SC Znojmo FK: Vaněk (36. Švejkar) - Poláček (54. Jonáš), Navrátil T., Valášek, Železný (36. Košíček) - Bakaj (36. Štola), Bartoněk (47. Surovec), Navrátil M., Kozyuk - Štancl (54. Vybíral), Šuba

Miroslav Steinhauser (Znojmo): Do prvního mistrovského utkání jsme dobře vstoupili, již ve 3. minutě jsme vedli 2:0 a celý první poločas vyzněl v náš prospěch. Ve druhém poločase, po prostřídání naše hra utrpěla a tahali jsme za kratší konec. Soupeř využil větru v zádech a nakopávanými míči nás dostal pod tlak. Výsledkem bylo snížení domácích na 2:1 a v poslední minutě dokázal soupeř vyrovnat. V konečném důsledku je remíza spravedlivá.