1.FC Slovácko (Uherské Hradiště) - 1.SC Znojmo FK  6:0  (0)
Branky: Jakubíček 2, Bílek, Bárta, Lacko, Hrdlička
Rozhodčí: Svoboda T.
1.FC Slovácko (Uherské Hradiště): Zimčík, Šigut - Odiase, Kolařík, Hrbáček, Vrána, Novotný, Gabryš, Jakubíček, Kordula, Elzner, Kremr, Buček, Bílek, Bárta, Lacko, Kavka, Hrdlička
1.SC Znojmo FK: Bulín, Krištof R. - Matoušek, Vávra, Fousek, Drozd, Svoboda, Krištof J., Šrámek, Štěpánek, Piskač, Doležal, Bernát, Loveček, Dúcký, Chvátal, Durda

Zdeněk Mička (Znojmo): Slovácko bylo jasným favoritem tohoto utkání, ale kluci nedali svoji kůži zadarmo. V první třetině jsme statečně odolávali v obranné fázi. Neudělali jsme chybu, hráli s chutí, s dodržováním taktických věci a soupeře pustili do pár střel z velké vzdálenosti. Co se týče našich střel na soupeřovu bránu, tak i tento ukazatel byl vyrovnaný a stav byl tedy 0:0. V druhé části, ale postupně upadal náš pohyb bez míče, dobré souboje 1x1 a po dvou inkasovaných brankách šel náš výkon postupně dolů. Dostali jsme další tři branky, které se dali ubránit, ale nepozorností a odevzdaným výkonem jsme selhávali. Výsledek po druhé třetině byl 5:0. Do třetí třetiny jsme ale vstoupili s odhodláním a se soupeřem drželi krok. Vytvořili jsme se i několik brankových příležitostí, ale kýženou branku jsme nevstřelili. I když jsme si alespoň jednu zasloužili. I tak jsme s přístupem a bojovností našich hráčů spokojeni. Pochvalu za hru a obětavost v obranné činnosti zaslouží opravdu každý hráč, útočníků nevyjímaje.