1.SC Znojmo FK - SK Fotbalová škola Třebíč  8:8  (0)
Branky: Dúcký 3, Bernát 2, Krištof J., Loveček, Susko - Šubert 8
Rozhodčí: Richter
1.SC Znojmo FK: Bulín, Krištof R. - Matoušek, Vávra, Doležal, Fousek, Drozd, Krištof J., Šrámek, Štěpánek, Piskač, Bernát, Loveček, Susko, Dúcký, Chvátal, Durda
SK Fotbalová škola Třebíč: Mareš - Janík, Rygl, Mucha, Trešl, Maňásek, Bulíček, Polášek, Tesař, Syrový, Matějka, Šubert, Matoušek

Zdeněk Mička (Znojmo): Poslední domácí utkání v této kategorii přineslo pohledné utkání plné branek. Na soupeře jsme doslova vletěli a brzo jsme vedli 2:0. Soupeř s námi ale brzo srovnal krok a 1. třetina skončila 4:4. Padaly hezké branky a hrálo se nahoru dolů. V druhé třetině jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Více se na obou stranách bránilo a kombinace byla nepřesná. Závěrečná třetina byla bojovná a nervozní, jak utkání dopadne. Nakonec utkání skončilo zaslouženě pro obě strany 8:8. S počtem vstřelených branek a přístupem hráčů jsme byli velice spokojeni.