6.kolo, čtvrtek 7.9.2023
1.SC Znojmo-mládež, spolek - FC Zbrojovka Brno B  1:7  (0)

Patrik Korčák (trenér Znojma): Utkání se nám hodnotí velmi těžko. Hned v úvodu jsme inkasovali ze standardní situace, které předcházelo několik na sebe navazujících individuálních chyb. Následně jsme si z křídelního prostoru vytvořili několik šancí, ale bohužel jsme skórovat nedokázali. Naopak soupeř trestal hrozné individuální chyby při výstavbě hry a šel do vedení 0:3.

Do druhé půle jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli. Když jsme po rohovém kopu ze skrumáže před brankou dokázali skórovat (1:3). Následnou šanci na snížení jsme bohužel neproměnili a soupeř vzápětí odskočil po penaltovém kopu na 1:4. Tady se utkání zlomilo a stala se z něj jednostranná záležitost. Vcelku slušný výkon v prvním poločase a úvod druhé půle degradovalo obrovské množství individuálních chyb. Utkání s kvalitním soupeřem nám ukázalo diametrální rozdíl zejména mezi přepínáním mezi obranou a útočnou fází, na což jsme hlavně v druhé půli nedokázali vůbec reagovat.