Chmurný víkend pokračuje, juniorka prohrála v Třinci + VIDEO

T ř i n e c / Z n o j m o - Po dlouhé cestě, ale v silné sestavě, dnes nastoupil náš juniorský tým k utkání v Třinci. Domácí si vypracovali v první půli slibný dvoubrankový náskok, který se nám i přes převahu v druhé části nepovedlo srovnat. Dosáhli jsme pouze snížení zásluhou střídajícího Bognera, domů se tak budeme vrace s prázdnou, což je po dobrém výsledku s Teplicemi velká škoda.

28. (Rudolfa Labaje), neděle 5.4.2015
FK Třinec - 1.SC Znojmo FK  2:1  (2:0)
Branky: 25. Gajdošík, 39. Krejčí – 77. Bogner
ŽK: 78. Kalfas
Rozhodčí: Jana Adámková - Zdeněk Dobrovolný, Gabriela Hanáková
FK Třinec: Brych – Kalfas, Minařík, Krejčí (C), Sporysz – Martynek, Čelůstka, Kučera (75. Puczok), Ferenc (88. Pustka) – Zimka, Gajdošík
1.SC Znojmo FK: Doleček (46. Bula) – Sokol (46. Bogner), Pokorný, Nehyba, Levai – Stáňa, Njire, Hrazdílek (C), Alaca – Lapeš, Yilmaz

Náš tým jakoby se v úvodu ještě vzmáhal z dlouhé cesty. Třinec totiž začal velice aktivně a mohl jít brzy do vedení. Martynek šel ve 4. minutě sám na Dolečka, trefil však naštěstí jen břevno. Hru jsme postupně vyrovnali a začali v ofenzivě hrozit i my. Alaca vybídl ke skórování ve dvacáté minutě Stáňu, ten ale trefil pouze protihráče.

O chvíli později už se poprvé měnilo skóre. Marek Gajdošík se prosmýkl mezi dvěma hráče a zakončil svoji akci střelou na první tyč. Vzápětí mohlo být veseleji, ale Stáňu vychytal brankář Brych. Tím začala naše převaha, kdy jsem chvílemi nepouštěli soupeře z vlastní poloviny, ovšem nemělo to výsledný efekt v podobě vyrovnaný. Naopak, v závěru půle Čelůstkův centr našel ve vápně naprosto osamoceného Jana Krejčího, který zacílil přesně.

V druhé části jsme pokračovali v optické převaze, ovšem vyložených šancí byl poskrovnu. Až v 74. minutě dostal centr do ideální pozice Lapeš, jeho hlavička však neměla ty parametry, které by si sám znojemský útočník přál. Střídající Patrik Bogner na tom byl o tři minuty později lépe. Unikl obráncům a zakončil svoje krátké sólo přesně k tyč.

Snížení na 1:2 z našeho pohledu byla výzva k ještě větší útočné snaze. Domácí si však i přes náš závěrečný tlak těsnou výhru ustrážili až do závěrečného hvizdu.

• 28. kolo JL: Třinec -. Znojmo 2:1 | přehrát