Na Horácku výhra 5:0

Na Horácku výhra 5:0 V dalším přípravném duelu si naši hráči lehce poradili s divizní Třebíčí.

přípr., sobota 11.2.2012
Horácký FK Třebíč - 1.SC Znojmo FK  0:5  (0:2)
Branky: 11.Lukáš, 25.Zifčák, 53.Podzemský, 60.Rolinc, 75.Cihlář
Horácký FK Třebíč: 1. poločas: Kruba – P. Chalupa, Macháček, Hebron, P. Čermák – Kyzlink, Linhart, P. Svoboda, Smažil – Durda, Kostelecký. 2. poločas: Rousek – P. Čermák, Macháček, Hebron, M. Chalupa – Linhart, P. Svoboda, Benda, Křivánek – Rygl, Florián.
1.SC Znojmo FK: Hrubý - Sukup (46.Švarc), Yonov (46.Avdič), Hnaníček (46.Odehnal), Cihlář - Šmahaj, Lacko (46.Podzemský) - Mudra (46.Krhut), Zifčák (46.Rolinc), Lukáš - Vašíček (46.Mandula)

Od 15.00 hod. si po 14 dnech naši hráči zahráli přípravné utkání. Po zrušeném zápasu se Sigmou Olomouc "B" jsme ho odehráli na UT v Třebíči a to s naším tradičním soupeřem z přípravy a pohárů, mužstvem HFK Třebíč.

Od prvního hvizdu byla vidět na hráčích chuť si zase zahrát fotbal. Po celý zápas jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, což se projevilo nejen ve hře, ale i v podobě vstřelených gólů. Hned v 11. min si vyměnili přihrávky Mudra s Lackem a prvně jmenovaný posadil centr na hlavu Vašíčka. Jeho hlavičku ještě gólman Třebíče bravurně zneškodnil, ale jím vyražený míč z hranice malého vápna uklidil do branky Tomáš Lukáš 0:1. Chvíli na to třebíčský brankář vychytal opět Vašíčka. Ve 25. min. Todor Yonov našel krásným pasem Jiřího Zifčáka a ten mazácky přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích 0-2. Další příležitosti jsme již do poločasu neproměnili, i když např. střelu Todora Yonova, který si zpracoval míč na zadní tyči, po centru z rohu a napálil jej do branky, všichni považovali za gól. Míč ale skončil v boční síti. Poločas jsme tak vyhráli 2:0.

Do 2.poločasu trenéři udělali v sestavě několik změn. Na hřišti zůstali jen brankář Hrubý a v poli Cihlář, Šmahaj a Lukáš. Přesto to na hře nebylo vidět. I nadále jsme hru jasně ovládali. Hned v 53.min zatáhl míč Dominik Mandula, na penaltě našel Lukáše Podzemského a ten neměl problém míč uklidit do branky - 0:3. O 7 min později akci jak přes kopírák zopakoval Tomáš Lukáš. Našel před brankou Jakuba Rolince, ten "zkontroloval" pohyb brankáře a pak ho do protipohybu překonal - 0:4. Tečku ve skóre pak udělal v 68.min krásnou střelou do šibenice z přímého kopu z asi 20m Tomáš Cihlář. Balon se sice odrazil od břevna, ale od zad brankáře zapadl do branky Třebíče - 0:5.

I přes teplotu hluboko pod bodem mrazu jsme sehráli dobré utkání a hru vyšperkovali pěti brankami. Další utkání sehrají naši hráči už ve středu na UT v Brněnských Ivanovicích. Soupeřem bude Zbrojovka Brno "B". A hned o víkendu pak následuje ples 1.SC Znojmo!!!