Prohra 0:1 se Zbrojovkou Brno v Ivančicích

Prohra 0:1 se Zbrojovkou Brno v Ivančicích V rámci přípravy ve druhém zápase prohráli naši borci ve velkém vedru v rodišti Vladimíra Menšíka s prvoligovým nováčkem od zeleného stolu 0:1. Zítra se naši hráči představí v Rakousku proti Retzu, hraje se ale v Zellerdorfu.

přípr. Ivančice, sobota 30.6.2012
FC Zbrojovka Brno - 1.SC Znojmo FK  1:0  (0:0)
Branky: 81.Michna
FC Zbrojovka Brno: Hladký (46. Petr) - Hyčka (46. Pašek), Pernica (46. Huška), P. Buchta (46. Šoljič), Kasálek (46. Husár) - Michna (79. Hyčka), R. Buchta (46. Fall), Zavadil (46. Vávra), Přerovský (46. Lutonský) - Ndjodo (46. Šamánek), Halaška (46. Jurdík). Trenér Petr Čuhel.
1.SC Znojmo FK: Hrubý – Hříbek (46 Mudra), Yonov (65´ Avdič), Avdič (46´ Odehnal), Sukup (46´Švarc) – Strauka (46´ Jindra), Lacko (46´Podzemský), Hnaníček (46´ Šrámek), Lendel (46´ Živčic) – Okleštěk (46´ Mandula) – Žůrek (59´Andrejič)

Přípravné utkání s prvoligovou Zbrojovkou bylo poznamenáno úmorným nedělním vedrem. Přesto byl k vidění solidní fotbal, kde hlavně Zbrojovka měla trošičku na víc. A to hlavně střelami z uctivé vzdálenosti nad Hrubého branku a počtem rohových kopů. Největší šanci první půle měl na kopačce Ndjodo, když pálil těsně vedle. Na druhé straně se po narážečce žůrka dostal ke střele Lacko, ale míč prolétl taktéž nad břevnem Hladkého branky.

Druhý poločas se hrál od šestnáctky k šestnáctce, jen Zbrojovka zahrozila jedním brejkem. Počet rohů byl na obou stranách stejný. Dále se na obou stranách vyznamenali oba brankáři. Nejprve znojemský Hrubý parádně vytáhl brněnskou střelu mimo bránu a poté si poradil brněnský Petr s šancí našeho Manduly, který už už jej obcházel, ale v poslední chvíli golman zázračně zabránil s pomocí obránce na roh. A tak rozhodla v 81. minutě přízemní prudká střela z pravé strany na zadní tyč.

V neděli 1.7.2012 pokračujeme v přípravě v Rakousku proti Retzu.

Další utkání 1.SC Znojmo mohou jít fanoušci navštívit 7.7.2012 v 16.30 hod. v Šatově proti MSK Břeclav.