V Tipsport lize proti Zlínu výhra 3:1!!

V posledním zápase základní skupiny Tipsport ligy jsme porazili druholigový Zlín 3:1 a obsadili tak 2.místo ve skupině C a následném sobotním souboji se třetím ve skupině D nás čeká Baník Ostrava v boji o umístění.

Tipsport liga, středa 23.1.2013
FC Zlín - 1.SC Znojmo FK  1:3  (0:2)
Branky: 84.Poznar - 20.Yonov, 30.Ševčík, 53.Odehnal
ŽK:
ČK:
Rozhodčí:
1.SC Znojmo FK: 1. poločas: Šustr - Mudra, Yonov, Mička, Cihlář - Helísek, Nepožitek , Švarc, Zifčák - Heinz - Ševčík

na 2. poločas: Šustr - Hříbek, Hnaníček, Odehnal, Mudra - Šilinger, Buchta, Podzemský, Lukáš - Okleštěk - Nworah na střídání: Hrubý, Zečevič zranění: Lacko

Poslední zápas v brněnské skupině Tipsport ligy svedl dohromady druholigové celky. Aby Znojmo udělalo historický zápis v účinkování Tipsport ligy, muselo porazit svého soupeře.

Po půlhodině byl zdánlivě tento úkol splněn. Ve 20´se z trestného kopu trefil Yonov. Nepustil tak k míči dalšího skvělého exekutora trestných kopů Marka Heinze. Ve 30´se na hrotu prosadil Adam Ševčík a zvýšil na 0:2. Tento mladý útočník se zatím jeví v dobrém světle – čtvrtý zápas = čtvrtá branka. Zdá se, že by to mohla být náhrada za Vašíčka.

Do druhé půle nastoupilo Znojmo s většími změnami co do počtu hráčů než Zlín. Hned od úvodní minuty zavřeli soupeře před vlastní šestnáctku, vybojovali roh a po následné akci zvyšoval Odehnal na 3:0 skoro do prázdné branky. Zlín v poslední půlhodině hru srovnal a několikrát se dostal před znojemskou branku. Dokázali na štěstí pro nás proměnit pouze jednu šanci, a to až v samotném závěru.