Skvělá tečka U19 za podzimem v podobě výhry v Prostějově

Skvělá tečka U19 za podzimem v podobě výhry v Prostějově Z n o j m o - Náš starší dorost zakončil podzim, jak nejlépe mohl. V Prostějově zvítězil 4:1. O výhře jsme rozhodli především v druhé půli, kdy jsme soupeři nastříleli čtyři góly. Hned polovina z nich skončila vlastními góly Prostějova. Ten již stačil v závěru utkání pouze upravit kosmeticky skóre.

1. (Olympijská), sobota 7.11.2015
1. SK Prostějov - 1.SC Znojmo FK  1:4  (0:1)
Branky: 87. Gottwald - 35. Gottwald (vlastní), 50. Procházka, 60. Závodný (vlastní), 75. Švejkar
ŽK: Přikryl - Pelán
Rozhodčí: Dubravský - Vrba, Podhajský
1. SK Prostějov: Konečný - Pospíšil (80. Abrahám), Blahoušek (64. Štverák), Prokop (c), Gottwald, Přikryl, Vincourek (46. Závodný), Zapletal (80. Pavelka), Matocha, Píchal, Škrabal
1.SC Znojmo FK: Kubejka - Švejda (25. Fessl), Švejkar (76. Tofl), Garčic, Landšperský (82. Šmíd), Fukal (c), J. Kříž, Pelán, Z. Hříbek, Dúcký, Procházka