ŽK: Moravec, Táborský (oba Znojmo)
Rozhodčí: Šištík - Vojkovský, Mitura
FK Třinec: Kubik - Konečný, Wilk (65. Mlisztwan), Petružálek M., Paholík - Cieslar J. (75. Potůček), Cieslar V. (60. Tumlíř), Petružálek Š., Zahaluk - Ceniga (75. Krucina), Nieslanik
1.SC Znojmo FK: Koukal - Svoboda (41. Bohdálek), Křivánek, Pacula (41. Chaloupka), Sivera (41. Stupár) - Koch, Moravec, Péč (41. Dolejší), Novotný - Procházka, Najnar (41. Táborský)

Petr Sostřonek (Třinec): Do utkání hráči vstoupili soustředěni a na výkonu to bylo znát. Od začátku si vytvořili převahu, dobře kombinovali a byli v pohybu. Vítězství je zasloužené a mohlo být větší, ale několik vyložených brankových příležitostí jsme nedokázali proměnit.

Jiří Kotlán (Znojmo): V prvním předehrávaném utkání nám byl přilisován soupeř zdatný, se kterým jsme vybojovali 3 body na umělce v Jevišovicích. Tím soupeřem byl tým z Třince. Věděli jsme, že to nebude nic lehkého a domácí nám budou chtít oplatit porážku. Bohužel se nám kádr ještě ztenčil (zranění, chřipky a výlety s rodiči). Do utkání byl nominován plný počet hráčů U17 a doplněn o hráče U16. Cesta a pro hráče U16 vidina odehrání 1/2 zápasu byli demotivující a podle toho vypadala i hra. Byli jsme zalezlí a čekali s čím na nás domácí vyrukují. Hráli to stejné co v Jevišovicích. Drželi míč v defenzívě a potom přicházeli dlouhé pasy na zabíhající hráče. My jsme měli čekat na chybu v obraně a jít do rychlých protiútoků. To se nám zdárně dařilo dodržovat. Paradoxně jsme mohli být o krok vřed po chybě domácích stoperů se sám na bránu řítil po půl hodině Procházka. Jeho zakončení však domácí brankař vystihl a vyrazil na roh. Když už to vypadalo že do šaten půjdeme smírně, tak se domácím podařilo z pravé strany zaútočit a poprvé rozvlnil síť Nieslanik Denis ve 39 minutě. Ve druhém poločase se půl mužstva obměnilo a hra byla zase trochu jiná a domácím se ještě líp dýchalo v 47 minutě kdy Nieslanik Denis opět skóroval na 2:0. V 74 minutě tentýž hráč dovršil svůj hattrick a uzavřel výsledek na 3:0. Příští zápas máme volný los a hráči se mohou doléčit a zregenerovat.