Takhle ano! Juniorka zničila v Šatově Liberec, Bogner se blýskl hattrickem

Takhle ano! Juniorka zničila v Šatově Liberec, Bogner se blýskl hattrickem Š a t o v - Po dlouhé době se povedlo ukořistit našemu juniorskému týmu výhru. Opět v omlazené sestavě předvedli svěřenci trenéra Romana Vojvodíka dobrý koncentrovaný výkon podpořený góly. V první půli jsme si vytvořili dvougólový náskok, který nás do druhého dějství uklidnil, a hráli jsme ve velké pohodě. Hattrickem se blýskl Patrik Bogner. Liberec již stačil v závěru utkání jen snížit.

16.kolo, neděle 8.11.2015
1.SC Znojmo FK - FC Slovan Liberec  4:1  (2:0)
Branky: 19., 59. a 73. Bogner, 38. Yilmaz – 85. Krejčí
ŽK: 61. Pokorný – 55. Henzl, 57. Barac
Rozhodčí: Machálek – Pelikán, Antoníček.
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Sokol, Pokorný, Kozynets, Hříbek, Alaca (86. Slavík), Serenkov, Nehyba (c), Dúcký (70. Landšperský), Bogner (83. Holčapek), Yilmaz (79. Dědič)
FC Slovan Liberec: Garčár – Šustr, Barac (67. Dudek), Tabeira (70. Šulc), Knejzlík (46. Bělíček), Dydowicz, Pospíšil, Kaiser (46. Krejčí), Henzl (77. Cal), Frimmel (c), Čuřík

V první půli byl k vidění atraktivní fotbal s množstvím šancí na obou stranách. První tutovku si vypracovali hosté a byla to opravdu tutovka s velkým T. Centr z pravé strany doletěl před bránu k Frimmelovi, jehož střelu reflexivně zneškodnil brankář Konvalina. Po této šanci si hosté vypracovali převahu, zchladil je však vedoucí gól Znojma. Yilmaz si v pokutovém území dokázal zpracovat míč a vybídl na hranici šestnáctky ke skórování Patrika Bognera, ten pěkným obstřelem zamířil k tyči.

Hosté mohli vyrovnat po nečekaném momentu v 29. minutě. Baracův centr z křídla skončil na tyči znojemské brány. Slovan se i nadále snažil, ovšem Znojmo dokázalo zblokovat velké množství střel a když přišlo na věc, hrozilo i do ofenzivy. Ovšem druhý gól Jihomoravanů se "narodil" především díky zmatkům v liberecké obraně. Kubilay Yilmaz tak mohl v 38. minutě pohodlně zamířit do prázdné brány.

Druhý poločas nabízel variantu s větší libereckou aktivitou, ovšem Slovan příliš nehrozil. Znojmo naopak vycítilo svoji šanci na druhou výhru v sezóně a hrálo v náramné pohodě. A dokázalo to podpořit i góly. Hlavnou postavou byl Patrik Bogner, který zužitkoval skvělé přihrávky od Alacy a Yilmaze. Pro znojemského útočníka to znamenalo zkompletování hattricku. Liberec v závěru utkání dokázal pouze kosmeticky upravit skóre ze svého pohledu na 1:4, když se prosadil Martin Krejčí.