Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.4.Fotky před VarnsdorfemJako obvykle odjeli na vzdálený duel naši hráči o den dříve. Atmosféra je uvolněná a přitom bojovná, jak dokazují fotky ve fotogalerii. Mrkněte na ně, ještě před samotným duelem!
22.4.Jak naše áčko trénujemůžete vidět v naší fotogalerii. Díky Liboru Duchoňovi za fotky.
18.4.Prodej suvenýrů našeho klubu:Fotbal bar v Husových sadech ve Znojmě (tribuna stadionu) - odpoledne a večer; nově od 18.4.2011 Cyklo Kučera, Kovářská 11, Znojmo (oddělení sport v patře) - dopoledne a odpoledne; a samozřejmě při všech utkáních našeho A a B týmu (před zápasem i po jeho skončení)
15.4.Vítěz tipovačky na HlučínSprávný výsledek 0:0 tipoval tipující pod přezdívkou tobiczek. Gratulujeme a ostatní se také ve fanzoně připojte!!!
15.4.Béčko hraje ve Znojmě!!Došlo ke změně domácího hřiště v zápase béčka s Rájcem-Jestřebí. NEBUDE se hrát v Jevišovicích na umělce, ale ve Znojmě!!! Přijďte béčko povzbudit!!
15.4.Coufal trest na 1 zápasKvůli čtyřem žlutým kartám nebude o tomto víkendu hrát Radek Coufal, jednu získal u nás, předchozí na podzim v Kladně.
5.4.Ptejte se Dominika Krhuta!Otázky pokládejte zde.
5.4.Vítěz tipovačky na TřinecSprávný výsledek 2:0 tipoval Libor Kratochvíl. Gratulujeme a ostatní se také připojte!!!
1.4.Tresty pro náš klubDisciplinární komise zahájila řízení s naším klubem a s jeho prezidentem Otou Kohoutkem za nevhodné výroky vůči rozhodčím v utkání proti Mostu. Dva zápasy nebude na lavičce asistent Michal Sobota, stejný počet duelů si nezahraje vyloučený Ondřej Soukup a o polovinu nižší trest si odpyká za červenou kartu Todor Yonov. Za čtvrtou žlutou kartu budou jeden duel odpočívat Tomáš Kazár se Zdeňkem Mičkou.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin