Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.5.Togarashi správně tipovalNaši závěrečnou prohru v Gambrinus lize 0:2 s Duklou správně tipoval Togarashi.
30.5.Trenér Kalvoda na ČT SportDnes od 17:05 (začátek posunut na 20:10) bude na ČT Sport probíhat debata, které se bude účastnit i náš trenér Leoš Kalvoda. Spolu s ním budou hosty speciálního studia také olomoucký hráč Michal Ordoš a známý trenér a glosátor Petr Uličný. Tématem bude boj o záchranu.
26.5.Radek Němec správně tipovalNaši prohru v Olomouci 0:2 tipoval správně pouze Radek Němec.
23.5.S Duklou v Jihlavě!Dnes bylo definitivně potvrzeno, že poslední domácí zápas Gambrinus ligy v této sezoně sehrajeme proti Dukle Praha v Jihlavě a to v již předem avizovaném termínu - sobota 31.5. od 18:00.
18.5.Místo 250 Kč už jen 200 Kč!Ano, na zájezd do Olomouce budete potřebovat už jen 200 Kč (jedná se o novou cenu díky jednomu fanouškovi, který chtěl přispět ostatním fandům na cestu - díky!)
16.5.upozorněníPodle dnešní dohody mají vstup na utkání se Sigmou Olomouc i fanoušci Znojma vstup za 1,-Kč. Žádáme fanoušky Znojma, aby si tedy lístky koupili do sektoru pro hosty. Děkujeme.
12.5.Hlasujte pro našeho Vlastu!Hlasujte pro našeho gólmana Vlastimila Hrubého na této stránce!
12.5.V Olomouci budeme na ČT sport!V předposledním 29.kole budeme hrát na Sigmě Olomouc v přímém přenosu ČT Sport.
11.5.Dva správně tipujícíRoman Novotný a Lukáš Matula byli dva tipující, kteří uhodli, že na Slovácku prohrajeme 0:2.
7.5.Juniorka v ŠatověI zbývající dvě domácí utkání Juniorské ligy odehraje Znojmo na hřišti v Šatově.
6.5.Hlasujte pro naše!Hlasujte pro trenéra Leoše Kalvodu, Václava Vašíčka, Nermina Crnkiće, Jana Mudru a Josefa Hnaníčka v jedenáctce Gambrinus ligy!
6.5.U19 v ÚnanověU19 odehraje své poslední ligové zápasy na hřišti v Únanově. Tým čekají ještě dvě domácí utkání.
3.5.Reljić na Slovácku nebude hrátVinou žluté karty ve vítězném zápase s Libercem si Miloš Reljić bohužel nezahraje v dalším kole na Slovácku. Byla to totiž jeho čtvrtá v sezoně, což znamená automaticky stop na 1 zápas. Škoda.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin