Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.10.Mikel si 4 duely nezapíská!Fotbalový sudí Petr Mikel má omezenou delegaci na čtyři zápasy. Komise rozhodčích ho potrestala za to, že v pohárovém zápase Znojmo - Sparta (1:4) nevyloučil hostujícího obránce Ericha Brabce. Sparťanský stoper Brabec ve 4. kole Ondrášovka Cupu vysokou nohou srazil znojemského Romana Hříbka a způsobil mu krvavé zranění. Od Mikela za to dostal jen žlutou kartu. Podle komise rozhodčích měl ovšem rozhodčí zkušeného obránce rovnou vyloučit. "Chceme dát jasný signál, že tyhle brutální fauly nechceme tolerovat," uvedla předsedkyně komise rozhodčích Dagmar Damková. "Vím, že to bylo neúmyslné, ale hráč takhle do souboje nemůže jít. Musí si být vědom, že toho protihráče může zasáhnout do hlavy. Jde o zdraví hráčů a tentokrát bylo jen velké štěstí, že se nic vážného nestalo." (Teď je ještě otázkou zda bude dodatečně potrestán i Brabec a kdyby hrála Sparta více jak hodinu o deseti hráčích, nemuselo to skončit 1:4... Na kom se teď domáhat náhrady škod? - pozn.redakce)
27.10.SledovanostPrůměrná sledovanost utkání 1. SC Znojmo - AC Sparta Praha z 19.10. byla 92 000 diváků. Celkově přenos zasáhl 271 tisíc lidí. (To je údaj, který určuje, kolik diváků sledovalo program alespoň tři minuty v kuse bez přepnutí.) Duel se umístil v minulém týdnu na 7. místě. Pro srovnání, první Liga mistrů (Barcelona - Plzeň) měla průměrnou sledovanost 582 tisíc diváků a celkovou 1 825 000 lidí.
26.10.Další dva programy ke staženíPodívejte se, jak vypadal program našeho zápasu v Třinci a jak ten domácí z poháru se Spartou.
25.10.SMS novinkyDostávejte aktuální novinky z Vašeho oblíbeného týmu přímo do mobilu! Objednejte si klubový SMS servis 1.SC Znojmo.
23.10.Proti Ústí n.L. se dařilo všemNaši výhru nad vedoucím Ústí n.L. 2:1 slavilo hned pět správně tipujících: Jiří M. a Přemek Kratochvíl navíc správně tipovali jednoho ze střelců Vašíčka, dalšími správnými tipéry pak byli: Vladimír Fridrich, Pavel Š. a 1616. Gratulujeme!
20.10.Trnovec stop na 1 zápasDisciplinární komise zastavila závodní činnost na jedno soutěžní utkání nepodmíněně hráčům mj. Richard Veverka – FK Ústí nad Labem (náš nejbližší soupeř) a Radomír Trnovec – 1. SC Znojmo oba za 4 ŽK. Dále uzavřela našemu klubu 1. SC Znojmo hřiště na jedno soutěžní utkání podmíněně na zkušební dobu do 30. června 2012 a klubu udělila pokutu ve výši 30 000 Kč za nedostatečnou pořadatelskou službu v utkání druhé ligy s FC Zbrojovka Brno. Dále právě brněnskému klubu udělila pokutu ve výši 80 000 Kč za masové výtržnosti jeho fanoušků v utkání druhé ligy ve Znojmě.
17.10.Prohru tipovali dvaNaši prohru v Třinci 1:2 správně tipovali tipéři s přezdívkami holy19 a PavelŠ. Gratulujeme!
17.10.Program ke Zbrojovcesi můžete stáhnout zde.
14.10.Stop Mičkovi na 1 zápasDisciplinární komise zastavila závodní činnost na jedno soutěžní utkání nepodmíněně hráči Zdeněk Mička za 4 ŽK. Zároveň disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s naším klubem 1.SC Znojmo za dle jejich názoru nedostatečnou pořadatelskou službu v utkání druhé ligy s FC Zbrojovka Brno. A zároveň disciplinární řízení s klubem FC Zbrojovka Brno za chování jejích fanoušků v utkání druhé ligy ve Znojmě.
13.10.Tipsport liga 2012Dodatečně byla do naší skupiny doplněna Vysočina Jihlava. Termín utkání bude upřesněn.
12.10.ONDRÁŠOVKA CUP - odvetaOdvetné osmifinálové utkání s AC SPARTA PRAHA se odehraje 16.listopadu od 18.00 hod. na stadionu na Letné
10.10.Programy ke staženíProgramy k zápasům se Sezimovým Ústím a FK Bohemians Praha najdete zde.
9.10.Nový rekord v návštěvnosti!!!Od vzniku těchto nových stránek (březen 2010) tu máme nový rekord v návštěvnosti za jeden den. Včera 8.10.2011 v den naší historické výhry o třídu (3:0) nad Zbrojovkou Brno přišlo na naše stránky 2089 unikátních návštěvníků! Děkujeme a věřme, že kolem zápasu se Spartou Praha návštěvnost tento rekord znovu překoná!
9.10.V tipovačce nikdo úspěšnýVysokou výhru 3:0 nad Zbrojovkou ani naši remízu v Čáslavi nikdo správně netipoval. Platí, že budeme zveřejňovat jen správné tipující. Pokud se nikdo nenajde, tak tu napsáno nebude :)
6.10.odveta poháru na Spartě Prahase bude hrát ve středu 16.listopadu ve večerních hodinách, čas bude upřesněn
4.10.VSTUPENKY NA ZBROJOVKU BRNOvstupenky na zápas se Zbrojovkou Brno (sobota 8.10) budou v prodeji na pokladnách před stadionem již od 13.00 hod. Cena 60,-Kč se nemění
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin