Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

18.11.V Mostu bez VašíčkaPodle regulí dostal Václav Vašíček za 4 ŽK včera od disciplinární komise stop na 1 zápas. Nesehraje tak duel v Mostu.
17.11.Vysoká návštěvnost našeho webuPřestože se fotbal pomalu ukládá k zimnímu "spánku" dosáhly naše stránky asi druhé nejvyšší návštěvnosti v její novodobé historii. Především díky živému přenosu z historického duelu na Spartě přišlo na náš web více jak 2000 unikátních návštěvníků! Děkujeme!
17.11.Jiří M. jediný správný tipérVýsledek 0:0 s Varnsdorfem tipoval pouze Jiří M. Gratulujeme!
10.11.Disciplinárka dnes úřadovalaDisciplinární komise zastavila závodní činnost na jedno soutěžní utkání nepodmíněně Todoru Yonovovi za zápas v Karviné - vyloučení za zmaření vyložené brankové příležitosti. Stejně tak byl potrestán i Tomáš Vrťo z Vlašimi, který v zápase proti nám měl být také vyloučen, leč nebyl... Delegát v zápisu uvedl, že šlo o surovou hru, za kterou měla následovat červená karta. Dále si jeden zápas za 4 ŽK nezahraje ani Ondřej Sukup. Z kádru našeho další soupeře FK Varnsdorf si nezahrají hned dva hráči Pavlo Rudnytskyy a Radim Breite – rovněž za 4 ŽK.
8.11.1.SC Znojmo na Google+ !!
4.11.Pozdě bycha honiti...Disciplinární komise zahájila na základě podnětu delegáta utkání Václava Krondla disciplinární řízení s hráčem FC Graffin Vlašim Tomášem Vrťem, hráči s okamžitou platností zastavila činnost a pozvala ho na příští zasedání. (Škoda, že se jednalo zase o utkání proti našemu týmu, kdy měl být vlašimský hráč po zákroku na Jiřího Zifčáka rovnou vyloučen. Po sparťanském Brabcovi další možná červená v zápase proti nám... Už je toho opravdu moc... - pozn.redakce)
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin