Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Správně tipoval remízuTen, kdo správně tipoval remízu 0:0 s Třincem je kajinek (id:40999), mi.me@email.cz. Gratulujeme!
27.4.Hanus za Třinec nenastoupíZa našeho nedělního soupeře nenastoupí záložník František Hanus, který si odpyká trest za 4 ŽK.
24.4.Karel Hodák slaví půlkulatiny!Manažer klubu Karel Hodák slaví dnes svoje 45.narozeniny. Jménem klubu, hráčů i fanoušků přejeme vše nejlepší - hlavně hodně radosti!! Nejlepším aktuálním dárkem by byla výhra nad Třincem, proto pojďme všichni společně do toho!!!
23.4.Znova žádný správný tipérNaši porážku 0:2 na hřišti FC Zbrojovka Brno 0:2 nikdo netipoval. Tipujte náš duel s Třincem zde.
22.4.Rosice podlehly ZábřehuFC Slovan Rosice: Lengal - Vítamvás, Živný, Pšikal (74. Pacanda), Látal, Malata, Šustr, Krhůt, Podzemský (20. Selinger), Odehnal, Švarc
20.4.INFO PRO FANOUŠKYPánovaný autobus na nedělní utkání se Zbrojovkou Brno vypraven klubem nebude. Fanoušky, kteří plánují návštěvu utkání "po vlastní ose" upozorňujeme na dodržování návštěvního řádu na stadionu na Srbské a doporučujeme využít ke sledování uktání střežený sektor pro hosty.
17.4.Ani Čáslav nikdo netipovalAni tentokrát neznáme vítěze. Naše remíza s Čáslaví tipéry překvapila. Tipujte derby zde!!
15.4.Rosice prohrályV dalším kole MSFL prohrála naše farma na půdě Jihlavy B 0:1 Sestava Rosic: Lengál - Švarc, Živný, Odehnal, Vítámvás (84.Oprchal) – Krhut, Selinger (84.Pacanda), Šustr, Pšíkal - Okleštěk, Látal
13.4.Ani tentokrát není vítězNaši vysokou prohru 0:4 nikdo správně netipoval. Pokuste se před dalším zápasem zde!!
10.4.Okleštěk má stop na 1 duelJeště před zasedáním disciplinární komise je jasné, že za 4.ŽK má na jeden zápas zastavený start Tomáš Okleštěk a proti Čáslavi tak nenastoupí. Proti svému bývalému klubu Zbrojovce Brno už by nastoupit příští neděli 22.4. mohl.
9.4.Farma FC Rosice porazila Hulínpodrobnosti k zápasu si přečtěte zde.
7.4.U17 a U16 proti ZbrojovceNaši mládežníci v sobotu dopoledne sehráli utkání proti stejně starým chalpcům Zbrojovky Brno, výsledky a podrobnosti v sekci mládež U17 či U16, zápasy.
5.4.Hnaníček stop na 4 duely!!!Velmi tvrý trest dostal náš Josef Hnaníček za ČK (udeření soupeře loktem do břicha). Nezahraje si celkem 4 zápasy, tzn. že nejdříve by mohl zasáhnout do sestavy, pokud mu případně nebude trest zmírněn, až za měsíc - 5.5. v Ústí nad Labem. Přijde tak mj. i o derby v Brně. Roman Hříbek si nemůže nyní o víkendu zahrát v Praze na Střížkově s místním FK Bohemians Praha za 4 ŽK.
2.4.Remízu s Opavou tipovalsprávně kajinek (id:40999), mi.me@email.cz. Gratulujeme! Ostatní tipujte další naše zápasy na naší tipovačce!
1.4.Naše farmaRosice prohrály na půdě Sigmy Olomouc B 2:3.Celé utkání odehrál Dominik Krhut, Daniel Odehnal a Lukáš Podzemský - ten dal i gól.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin