Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.Výsledek 1:2 nikdo neuhodlVýsledek z Varnsdorfu nikdo netipoval. Už dlouho se nikdo do našeho výsledku netrefil. Jak to bude po duelu se Sigmou Olomouc?
23.4.Ani remízu 2:2 nikdo neuhodlNerozhodný výsledek 2:2 byl překvapením minimálně pro naše tipující. Snad budou mít více štěstí při našem duelu ve Varnsdorfu.
18.4.Ve Varnsdorfu v sobotuVzhledem k zařazení našeho domácího utkání se Sigmou Olomouc do programu ČT Sport sehrajeme díky vstřícnosti pořádajícího klubu zápas 25.k.FNL ve Varnsdorfu místo neděle již v sobotu 29. dubna od 17 hodin.
18.4.Prohru v Třinci nikdo neuhodlAni jeden správný tip na smolnou prohru 1:2 v Třinci.
14.4.3:0 opět nikdo netrefilV duelu našeho týmu bylo podruhé za sebou dosaženo výsledku 3:0. Ani tentokrát to žádný z tipujících neuhodl, ale na rozdíl od minulého kola nám to nevadí, protože bereme další tři body do tabulky FNL! Nezapomeňte, že další střetnutí hrajeme už v úterý v Třinci a tipujte (ideálně samozřejmě naši výhru).
11.4.Žádný správný tipI naše tipující nemile překvapila prohra 0:3 ve Vítkovicích a nebyl žádný správný tip. Věřme, že se bude více dařit v dalším zápase.
3.4.Tomáš Cihlář podruhé otcemKapitán Tomáš Cihlář se stal v sobotu podruhé otcem. Po synovi Adámkovi přivedla na svět jeho manželka Veronika dceru AMÁLKU. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí a zdraví!
1.4.Vladimír Fridrich to věděl!Jako jasnovidec si teď musí připadat Vladimír Fridrich, který jako jediný trefl naši výhru 3:1 nad Prostějovem. Gratulujeme a vy ostatní se také zapojte, třeba trefíte výsledek hned dalšího našeho duelu ve Vítkovicích. Chceme výhru, že?
Aktuálně

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin