Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Dalším do kádru HrošovskýZ Viktorie Plzeň přichází zatím do středy do našeho klubu Patrik Hrošovský. Jednadvacetiletý rodák ze slovenské Prievidze, kterého jeho nynější mateřský klub plánuje jako náhradu za Daridu, reprezentoval Slovensko v kategorii do 18 a do 19 let! Vítej ve Znojmě, Patriku!
29.6.Dva noví hráčiNa neděli pro vás máme přichystán rozhovor s trenérem Leošem Kalvodou, ve kterém hodnotí zápas s Trnavou a zmiňuje se o dvou nových hráčích, kteří dorazí do Znojma a o dalších změnách v kádru. Ráno sledujte klubový web a fb, kde se vše důležité dozvíte. Malou nápovědou je, že oba zmínění hráči jsou cizinci. Jeden hrál v minulé sezóně Gambrinus ligu, druhý FNL.
28.6.Změna hřiště!Sobotní utkání s Trnavou se nebude hrát v Horních Kounicích, ale v Miroslavi! Začátek zápasu v 16:30.
26.6.Rozlosována i juniorská ligaV 1.kole hraje naše juniorka doma (bude hrávat na našem stadionu do začátku rekonstrukce, pak v Šatově) 29.7. s Varnsdorfem, hned ve 2.kole na Spartě, ve 3.kole doma se Sigmou Olomouc, atd. Kompletní los na hlavní stránce ke stažení.
25.6.Zpráva z MyjavyDobrý deň želám! Rád by som oznámil vašim fanúšikom, že generálku Spartaka Myjava s tímom 1. SC Znojmo na Corgoň ligu 2013/2014, ktorá sa bude konať v sobotu 6. júla 2013 o 19.30 h na myjavskom štadióne, si budete môcť pozrieť naživo aj s komentovaním na našom streame: zde
24.6.Do juniorské ligy ještě TřinecJuniorská liga bude mít už 22 účastníků. Dnes byl přijat i Fotbal Třinec.
21.6.4 hráči v all stars sezony FNLVíce jak třetina hvězdné základní jedenáctky sestavené dle vfotbal.cz byla obsazena hráči 1.SC Znojmo FK - Vlastimil Hrubý, Todor Yonov, Radim Nepožitek a Marek Heinz. Gratulujeme! Na celou sestavu se můžete podívat zde.
20.6.ČT o nás :)Koukněte na reportáž o začátku naší přípravy.
19.6.Další do ligové partyze Sigmy Olomouc přichází zkušený gólman Petr Drobisz. V lize bude krýt záda Vlastovi Hrubému. Svými zkušenostmi Vlastovi nepochybně v začátcích velmi pomůže.
19.6.Marek HEINZNa tuto zprávu fanoušci určitě netrpělivě čekají. Je téměř jisté, že i v nadcházející sezóně bude ve Znojmě i jeden z hlavních strůjců postupu Marek Heinz. Zítra se zapojí do přípravy a již jen formality zbývají k dotažení dohody mezi hráčem a klubem.
18.6.Juniorská liga 2013/2014 1. FK Teplice
2. FK MAS Táborsko
3. 1.FK Příbram
4. 1.FC Slovácko
5. FK Baumit Jablonec
6. 1.SC Znojmo FK
7. FK Mladá Boleslav
8. SK Slavia Praha-fotbal
9. FK Dukla Praha
10. FC Hradec Králové
11. FC Vysočina Jihlava
12. SK Sigma Olomouc
13. FC Baník Ostrava
14. FC Slovan Liberec
15. FC Zbrojovka Brno
16. FC Viktoria Plzeň
17. AC Sparta Praha fotbal
18. Bohemians Praha 1905
19. FK Varnsdorf
20. FK Ústí nad Labem
21. FK Pardubice

Juniorská liga se hrává obvykle v pondělí. Začíná 29.7. a na podzim odehraje 23 kol - poslední 8.prosince. Jaro začne 24.kolem 24.února a vše vyvrcholí 42.kolem 9.června. Naše juniorka bude hrát ve Znojmě na našem hlavním stadionu do začátku fyzických prací rekonstrukce stadionu (nyní už jsou v plném proudu "papírové" - dokumentační a schvalovací úřední práce.
18.6.Další krok ke stadionu pro GL Dnes zastupitelstvo Znojma schválilo záměr rekonstrukce stadionu. Můžeme oslovit projektanta a ve čtvrtek p. Novotný přijede. Tak se to začne hýbat.
18.6.Příprava začne ve čtvrtekJiž tento den se do přípravy zapojí hráči Sigmy Olomouc Václavové Vašíček a Tomeček. O dalších jménech budeme informovat.
11.6.Nový rekord v návštěvnosti!!3607 - to je nový absolutní rekord v návštěvnosti našich stránek za jeden den! Bylo jej dosaženo včera, pravděpodobně se sdělením dvou zásadních informací o dohodě se Zbrojovkou Brno, ale hlavně prvním návrhem vizualizace stadionu, kterou chtěli mnozí vidět. Děkujeme a věříme, že se brzy dočkáme dalších rekordů!
10.6.HFK nahradí asi F-MHFK Olomouc kvůli nedostatku peněz sestoupí do MSFL. Uvolněné místo ve FNL by měl zaujmout druhý tým MSFL, kterým je Frýdek-Místek.
6.6.Pardubice překvapilyNikdo z fandů neuhádl naši prohru v naší tipovačce. Věřme, že v tipovačce našich zápasů Gambrinus ligy se nám bude dařit lépe :)
6.6.Překročili jsme 1100! Díky!Na Facebooku jsme již překročili 1100 - počet fanoušků, kteří klikli na "To se mi líbí". Děkujeme! Kolik nás bude do začátku nové sezony? Překročíme 1500? 2000? Nebo ještě více? Oslovte své přátele!
5.6.Repo ČT o jednání o stadionuMůžete si jej prohlédnout zde.
4.6.Kampaň Fotbal pro rozvojNatočte krátké taneční video s míčem a umístěte jej na webové stránky projektu. Autoři videa, které nasbírá nejvíce ohodnocení “like”, budou přizváni do týmu fotbalových hvězd na pražském akčním dnu kampaně. Zahrajete si tak v jednom týmu s Tomášem Ujfalušim a Theodorem Gebre Sellasiem. Více na www.fotbalprorozvoj.org.
4.6.Budeme jednat s FAČRČTK - Fotbalisté Znojma se chystají ve středu na další krok k tomu, aby mohli hrát první ligu na svém stadionu. Do Znojma zamíří na společné jednání s vedením klubu a starostou města zástupci fotbalové asociace v čele s předsedou Miroslavem Peltou. "Chceme postupně udělat všechny kroky k tomu, abychom co nejdříve přebudovali náš stadion tak, aby splňoval všechny prvoligové podmínky. Ještě nikdy jsme žádnou výjimku nedostali. Zasloužíme si ji," řekl ČTK předseda znojemského fotbalu Ota Kohoutek.
2.6.Již 1086 fandů na FB!
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin