Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Źáci ve finále!!V sobotu 4.9. hrají naši žáci do 10 let ve velkém finále E.ON Junior Cupu. Podrobnosti sledujte zde a samozřejmě pak i na našem webu po návratu.
29.8.Stále žádný tipér správněNaši fotbalisté už šňůru neúspěchů výhrou v T5inci 3:0 prolomili, leč to samé neplatí o našich tipujících z FAN zóny. Nikdo se netrefil, a tak nezbývá než čekat na další kolo... Přidáte se také?
23.8.Nedaří se ani tipérůmJako se zatím výsledkově nedaří našim fotbalistům, tak jsou na tom stejně i tipující na zápasy našeho mužstva ve 2.lize. Ani výsledek duelu s Mostem nikdo netipoval a tak přejem více úspěchů už třeba teď v sobotu v Třinci.
19.8.Podzemský stop na 2 duelyDisciplinární komise zastavila závodní činnost na dvě soutěžní utkání nepodmíněně hráči Lukáš Podzemský – 1. SC Znojmo – na základě zápisu delegáta, za podražení soupeře bez možnosti hrát míčem. Nastoupit tak může nejdříve o dalším víkendu.
19.8.Sledujte našeho příštího soka!Po našem domácím zápase s Mostem čeká naše muže ve 2.lize cesta do Třince. Tohoto soupeře (který mimochodem posílil o 34letého Patrika Siegla - v roce 1994 na fotbalové vojně ve Znojmě - můžete sledovat v tomto kole na Dukle Praha v pátek 20.8. od 17:00 v přímém přenosu zde.
17.8.GRATULACE!!!Blahopřejeme prezidentovi klubu Otu Kohoutkovi. Stal se šťastným otcem dcery Barborky (3,50 kg, 50 cm). Přejeme hodně zdraví i mamince a věřme, že dárek dají i naši fotbalisté v podobě gólů a bodů ve 2.lize!
15.8.Nový rekord v návštěvnosti!!!V den prvního domácího zápasu ve 2.lize padl zároveň i rekord v denní návštěvnosti našich stránek. Ten den přišlo na náš web 1086 unikátních hostů!! Děkujeme a věřme, že rekord bude znovu brzy překonán.
14.8.Ani dotřetice vítězAni třetí kolo tipovačky nezná vítěze, jelikož nikdo netipoval naši porážku 0:2 v Jihlavě. I nadále přejeme nejen našim fotbalistům, ale tipujícím více štěstí. Noví tipující se mohou zúčastnit ve fanzoně.
12.8.Podzemský stopDisciplinární komise zahájila disciplinární řízení a zastavila činnost hráči 1.SC Znojmo Lukáše Podzemského. Delegát utkání Vítězslav Holub napsal do zápisu, že hráč měl být místo udělení žluté karty vyloučen. Mluvčí komise Jaroslav Kolář: „Delegát utkání popsal v zápise, že hráč měl být přímo vyloučen, což pro komisi znamená totéž, jako by hráč viděl červenou kartu.“
11.8.Ani tentokrát nikdo neuspělAni druhé kolo tipovačky na výsledek našeho týmu ve 2.lize a střelce branky nemělo vítěze, neboť nikdo z tipujících naši prohru 0:1 netipoval. Přejeme nejen našim fotbalistům, ale tipujícím více štěstí. Noví tipující se mohou zúčastnit ve fanzoně.
1.8.Nový rekord v návštěvnosti!!!První den naší působnosti ve 2.lize i navzdory nešťastné porážce vytvořil na našich stránkách rekord v návštěvnosti! Běhěm 31.7. navštívilo naše stránky 1039 unikátních uživatelů!!!
1.8.Žádný správný tipV 1.kole tipovačky nebyl ani jeden správný tip, proto není žádný vítěz. Kdo chcete tipovat na další zápasy, tsačí zkusit své štěstí a um zde! Až bude znám vítěz některého z kol, bude odměněn i cenou od klubu 1.SC Znojmo.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin