Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Historický rekord návštěnosti!Opět překonán - téměř 2000 unikátních čtenářů navštívili naše stránky v den, kdy jsme hráli a vyhráli nad Bohemians 1905 v poháru 2:1. Všem moc děkujeme a ať je tento rekord brzy překonán!
30.8.Díky všem!!!Mužstvo děkuje svým fanouškům za podporu při historickém vítězství v poháru nad Bohemians 1905 a fanoušci děkují svému mužstvu!! Pojďme se spolu dělit o radosti i třeba někdy strasti ve 2.lize - bude-li nás víc - lépe se vše prožívá! Zůstávejte vždycky věrni našemu klubu!! A díky všem (už vás zase bylo víc), co přišlo v modrém či bílém!!!
27.8.ModrobíláDěkujeme všem, kteří přišli dnes na duel se Sokolovem v našich klubových barvách - modré, bílé nebo modrobílé. Povzbuďte i ostatní, ať na duel s Bohemians 1905 přijdou také tak, aby byla vidět v hledišti modrobílá jednota. Díky.
26.8.POZOR ZMĚNA!!!!K změně dochází v dalším našem zápase 2.ligy! Jelikož Vysočina Jihlava musí odehrát na přání Sigmy Olomouc svůj pohárový duel ve středu 31.8., přesunuje náš duel z tradičního pátku o dva dny později na neděli 4.8. Čas zůstává stejný - 18:00.
16.8.Ondrášovka cup v TasovicíchI druhý zást. znojemského okresu Sokol Tasovice si zahraje proti ligovému týmu. O den později než náš tým, tj. 31.srpna od 17.00, přivítá DUKLU PRAHA. Příznivci obou klubů by tak mohli spojit síly a dotlačit svými hlasivkami oba naše zástupce do dalšího kola.
15.8.Vítěz tipovačky 2.koloV prvním kole se nenašel nikdo, kdo by správně tipoval náš skvělý výsledek 4:1 na Spartě Praha B. Ve 2.kole se jeden správný tipér našel - Robert Knebl. Gratulujeme! A ostatní se také připojte v naší Fanzoně
14.8.Aktualita co se neomrzí !I po 2.kole jsme vedoucí tým 2.ligy a nejlepší klub jihomoravského kraje a aktuálně 17.nejlepší klub Česka! A s jistotou nejméně druhá část aktuality bude platná i po 3.kole.
7.8.Historický rekord návštěnosti!Včerejší den 6.8.2011 se stal historickým i z hlediska návštěvnosti našeho webu. Celkem jej tento den navštívilo 1320 unikátních čtenářů!!! Děkujeme a také v ještě hojnějším počtu navštěvujte dále a samozřejmě i naše zápasy!
1.8.OmluvaOmluvte prosím nefunkčnost domény www.1scznojmo.cz z technických důvodů.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin