Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

6.3.zkouškaDnes jsem začal se zkouškou administrace přes redakci :) Naše adresa je: www.1scznojmo.cz.
12.3.Vítejtena zbrusu nových stránkách 1.SC Znojmo! Ještě ne zcela vše funguje dle našich představ, ale postupně pracujeme na odstranění závad. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.
13.3.TABULKATabulky MSFL na hlavní stránce i v menu u A-mužstva jsou ještě před odstoupení Fulneku a bez našeho zápasu se Sigmou Olomouc B. Počítají se z výsledků na onlajnech, takže firma esports.cz musí ještě tuto záležitost vyřešit. Slíbila, že to bude v dohledné době.
13.3.Na úvod jara porážkaPrvní zápas po zimní přestávce našim nevyšel. Přestože jsme v poločase vedli v Líšni 1:0, domácí v poslední čtvrthodince dvěma přesnými zásahy otočili a zvítězili 2:1.
15.3.POČÍTADLO NÁVŠTĚVNAŠICH STRÁNEK NAJDETE V RUBRICE PARTNEŘI - REKLAMA.
16.3.O 1.SC Znojmo na vfotbal.czPřečtěte si v rubrice Napsali o nás v menu FANZONA.
20.3.Zápas béčka odloženDuel mužů B v KP s Bohunicemi byl odložen.
21.3.Do fotogaleriepřibyly snímky z utkání 1.FC Brno B-1.SC Znojmo
22.3.Kontakt na redakci stránekMilan Šoba
milan.soba@1scznojmo.cz
ICQ 16731478
skype milansobaznojmo
+420 737 747 939
+420 608 747 939
22.3.Dorost začal porážkamiPrvní zápasy jara výsledkově nevyšly staršímu a mladšímu dorostu A. Starší podlehli na hřišti Sigmy Olomouc B vysoko 1:9, mladší 2:4. Ob celky jsou ve svých tabulkách 15. ze 16.
25.3.Výzva všem hráčům 1.SC ZnojmoŽádáme všechny hráče 1.SC Znojmo (nejen muže, ale i mládež), aby byli tak laskaví a sdělili redakci webu svoji mailovou adresu, která bude využívána jen pro vnitřní záležitosti klubu. Děkuji. Pište na milan.soba@seznam.cz
28.3.Béčko prohráloVe svém prvním zápase na jaře venku prohrálo naše béčko mužů na hřišti Sparty Brno 0:3. Všechny góly padly mezi 66. - 72.minutou.
30.3.F-M - Bystrc 2:1V dnešní dohrávce MSFL porazil Frýdek Bystrc 2:1 a dostal se na 4.místo tabulky s děvítibodovou ztrátou na naše vedoucí mužstvo, má ale o 1 odehraný zápas více.
30.3.Vyplněné dotazníkyU některých hráčů si můžete najít podrobnosti! Čekáme na maily od dalších hráčů!
3.4.Víkendové výsledkyMSFL
FMI-BRE 3:1
HFK-OLB 2:0
LIS-JIB 1:1
BRB-OVB 2:3
JMKP mužů
1.SC Znojmo B - KYJ 3:1 (hattrick Podzemský)
6.4.VŠIMNĚTE SI!!!Na hlavní stránce přibyla napravo jedna záložka u rubriky zápasy - PŘEHLED a najdete tam v ní nejrychlejší cestu k odehraným i nejlbližším zápasům VŠECH NAŠICH TÝMŮ!!!
24.4.Hodně zdraví!!!Trenéra dorostu Miru Steinhausera minulý týden postihla nějaká menší chvilková slabost a musel být převezen do nemocnice, ale dnes už je v domácím léčení a po týdenním klidu by se měl zase zapojit do práce. Takže mu přejeme brzké uzdravení a dorostence vzýváme, ať ho tolik netrápí! :)
25.4.Všechno nejlepšípřejeme manažerovi 1.SC Znojmo Karlu Hodákovi k jeho narozeninám, které slavil v sobotu 24.4.!
29.4.Mička měsíc bez fotbaluDisciplinární komise potrestala našeho hráče Zdeňka Mičku trestem na 4 soutěžní utkání nepodmíněně, tj. bude moci nastoupit nejdříve za měsíc 23.května v Uničově v rámci 27.kola MSFL. Faulující Chlebek ze Sigmy Olomouc B dostal za červenou kartu stop na 3 duely.oficiální dokument ČMFS
2.5.Náskok v čele MSFLDnes dopoledne Frýdek-Místek jen remizoval 1:1 na půdě 1.FC Brno B a snížil náskok na naše mužstvo na tři body. Pokud ale dnes odpoledne v Mutěnicích vyhrajeme, zvýší se náš náskok na čele MSFL na druhé místo oproti minulému kolu už na šest bodů. A to má Frýdek-Místek o jeden odehraný zápas více!
3.5.Výsledky tipovačky 3.5.Správný výsledek zápasu FK Mutěnice - 1.SC Znojmo tipnuli na našich stránkách (v menu fanzona-tipovačka) hned tři tipující Robert Knebl, který zároveň tipnul i střelce branky Látala, dále Vladimír Fridrich a a Martin Formánek. Gratulujeme! Ostatní se zkuste přidat! Zatím jde o zkušební dojezd sezony a od sezony 2010/11 bude tipovačka i s cenami od klubu!
3.5.Rekord v novodobé návštěvnostiV neděli 2.5. dosáhly naše stránky rekordu v novodobé návštěvnosti stránek od 13.března t.r. Počet jednotlivých návštěvníků, který přišel na naše stránky dosáhl téměř 800!!!
5.5.Hrubý 2 zápasyNáš brankář Vlasta Hrubý dostal dnes od DK stop na dva zápasy. Zástupci našeho klubu se podařilo DK přesvědčit o nesprávné kvalifikaci přestupku rozhodčím a delegátem utkání a i na základě video rozboru přestupku došlo ke změně klasifikace a poté i snížení hranice trestu. Navíc změna umožňuje požádat DK po odpykání poloviny trestu o změnu na podmínečný trest. Vlasta by tak mohl v následném utkání doma se Zábřehem nastoupit.
8.5.Výzva!!!Hledáme někoho, kdo by mohl dělat podrobné online zpravodajství z domácích (ale i venkovních) zápasů především A-mužstva (pro naše stránky) a případně i dalších týmů našeho klubu. Je k tomu potřeba notebook a přístup na internet. Ochotní fandové našeho klubu se hlaste na hodakkarel@centrum.cz. Děkujeme.
10.5.Jediný vítěz tipovačky!Správný výsledek zápasu FC Dosta Bystrc-Kníničky - 1.SC Znojmo tipnul na našich stránkách (v menu fanzona-tipovačka) jen jediný tipující, který vystupuje pod přezdívkou zufik32, přesto´že střelce alespoň jedné naší branky netrefil. Gratulujeme! Ostatní se zkuste přidat! Připomínáme, že jde zatím o zkušební dojezd sezony a od sezony 2010/11 bude tipovačka i s cenami od klubu!
12.5.Hrubý už hraje!Náš gólman Hrubý byl dnes DK omilostněn a už v dnešním zápasu nastoupil!
14.5.výpadekOmlouváme se za výpadek dostupnosti našich stránek dnes ráno a dopoledne. Jednalo se o technický problém, který nebyl způsoben naší redakcí či klubem, a je už je vyřešen.
14.5.Dva správné tipy, jeden vítězVýsledek duelu se Zábřehem správně natipovali jen dva, ale jen jeden z nich pod přezdívkou jarinuss (Jiří) si správně tipnul i jednoho střelce Minarecha a stává se tak vítězem! Gratulujeme a připomínáme, že je stále možné tipovat ve fanzóně zatím cvičně, a od nové sezony o klubové ceny!
15.5.K zápasu se Zábřehempřibylo nejen video, ale i krásné momentky Libora Duchoně, kterému tímto děkujeme (a zároveň vyzýváme kohokoliv, kdo má fotky ze zápasů našich týmů a chce nám fotky poskytnout, aby se nám kdykoliv ozval). Fotky najdete jak ve foto galerii, tak samozřejmě u příslušného článku.
15.5.ČT na fotbale ve Znojmě!!Zápasu se Zábřehem byla přítomna i ČT. A pokud jste neviděli, tak odkaz je zde - zhruba ve 20.minutě pořadu.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin