archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.4.Znojmo bylo blíže ke třem bodům, Třinec však nezdolaloZNO - TRI 0:0, 25.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V horkém počasí se na jihu Moravy zrodila mezi Znojmem a Třincem remíza. Vyrovnanou první půli vystřídala v té druhé převaha Znojma. Nicméně všechny šance domácích zlikvidoval brankář Lipčák a góly tak vyhlíželi diváci z obou stran marně. Jihomoravané si udrželi před Třincem pěti bodový odstup, nyní je však čekají dva těžká utkání na hřištích soupeřů.
28.4.Duel s Třincem ukáže směřování Znojma ve zbytku sezónyZNO - TRI 0:0, 25.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Petr RubalZ n o j m o - V letním nedělním počasí bude čekat znojemské fotbalisty na konci dubna bitva vskutku důležitá. Na jih Moravy zavítá patnáctý Třinec, který se touží vymanit se záchranářských okovů. Na Znojmu bude, aby jeho útok odrazilo a naopak samo si zajistilo pohodlnější pozici v tabulce, která ve spodní části nabírá dramatických kontur.
28.4.Naše U14 a U15 doma s Přerovem vítězněZNO - PRE 1:0, 22.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánA my vám přinášíme reportáž U14:
28.4.Z webu soupeře: FK Fotbal Třinec: Ukončí sérii ve Znojmě?ZNO - TRI 0:0, 25.kolo | www.fotbaltrinec.czKritické chvíle jsou tady. Třinečtí musí rychle uniknout ze sestupové patnácté pozice. O tom, zda se jim to povede už v tomto kole, rozhodne nedělní utkání ve Znojmě. Duel dvou týmů s mizernou formou začíná v 17 hodin.
28.4.idnes: Kapitán Znojma: Každý z kluků je inteligentní a situaci chápeZNO - TRI 0:0, 25.kolo | idnesPo výborném rozjezdu jara přišlo vystřízlivění. Druholigoví fotbalisté Znojma v posledních pěti zápasech vstřelili jediný gól a ani jednou nevyhráli. Aby nezabředli do holého boje o přežití, potřebují v neděli od 17 hodin zvládnout domácí duel s předposledním Třincem. "Sami jsme se namočili, ale je potřeba zachovat klid," nabádá kapitán Todor Jonov.
23.4.idnes: Se znojemskými fanoušky to není ono, mrzí fotbalistu VašíčkaBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | idnesZ nedělní bilance útoků Znojma a brněnské Zbrojovky je jasně poznat, kdo je v jaké pohodě. Zatímco Brnu se prosadili oba útočníci, Znojmu ani jeden. "Proč nám nepadají góly? Na to jsme ještě nepřišli," řekl forvard Václav Vašíček po porážce 0:2. Sám se naposledy trefil v prvním jarním zápase.
23.4.idnes: Fotbalová Zbrojovka Brno dál šlape, zato Znojmo klopýtáBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | idnesNa podzim vládlo fotbalovému jihu Moravy Znojmo, jaro patří Zbrojovce. Potvrdilo to i v nedělním derby, které domácí Brno vyhrálo 2:0. Stačily necelé tři minuty, aby se ukázalo, v jakém je kdo na jaře rozpoložení. Ze znojemského autu na útočné polovině se zrodil brněnský brejk, po němž útočník Martin Doležal elegantně pověsil míč k tyči.
22.4.Znojmo rozjetou Zbrojovku nezastaviloBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | Zdeněk PlánkaB r n o / Z n o j m o - Pokud měli znojemští fotbalisté nějaké plány, museli je už ve třetí minutě přehodnotit, v brzkou dobu totiž inkasovali. Poté se hrál útočný fotbal na obě strany, daleko více ze hry však měli domácí, kteří si výhru pojistili ve druhé půli proměněnou penaltou Švancary. Mnoho tutovek soupeře pak ještě hasil brankář Vlastimil Hrubý.
22.4.U15: Vyrovnaný zápas se smolným koncem pro naše barvyKRO - ZNO 1:0, 21.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánNaše U15 v sobotu hrála s SK Hanácká Slavia Kroměříž. Po středeční výhře nad lídrem soutěže Vysočina Jihlava chtěli potvrdit stoupající formu. Utkání bylo vyrovnané s nepříjemnou vložkou ke konci utkání.
22.4.U14: Vyrovnaný zápas se smolným koncem pro naše barvyKRO - ZNO 1:0, 21.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánNaše U14 odehrála výborné utkání po středečním výprasku s Jihlavou. Bohužel to bylo o tom, kdo dá vítěznou branku a to se nám nepodařilo.
22.4.Znojemský deník: Zbrojovce vyšly nástupy do poločasů, v derby srazila ZnojmoBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | Znojemský deníkFotbalisté Zbrojovky zdolali v druholigovém derby Znojmo 2:0 a od postupové pozice je šest kol před koncem dělí už jen šest bodů.
22.4.Znojemský deník: Bez šancí se nevyhrává, smutnil po derby znojemský OkleštěkBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | Znojemský deníkUž před derby se znojemskému fotbalistovi Tomáši Oklešťkovi zrovna mluvit nechtělo, po zápase už mu do řeči nebylo vůbec. Bývalý brněnský záložník hrál proti „svým“ a těžko skousával porážku. Zbrojovka ovládla druholigovou řež 2:0. „Těšil jsem se, ale bohužel jsme prohráli. Neměli jsme šanci, nedali jsme góly. Brno ano. Víc bych to nehodnotil,“ procedil levonohý hráč.
22.4.Z webu soupeře: FC Zbrojovka Brno: Derby rozhodly začátky obou poločasůBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | www.fczbrno.czFotbalisté Zbrojovky porazili ve 24. kole druhé ligy Znojmo 2:0, a prodloužili tak svoji sérii neporazitelnosti už na deset zápasů.
22.4.Z webu soupeře: FC Zbrojovka Brno: Oba trenéři se shodli: výhra Zbrojovky byla zaslouženáBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | www.fczbrno.czNa tiskové konferenci po utkání Zbrojovky se Znojmem byl logicky spokojenější domácí kouč Petr Čuhel, zatímco hostující Bohumil Smrček postrádal u svého týmu větší nasazení.
21.4.Znojemský deník: Kapitán Švancara touží se Znojmem po odplatě za podzimBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | Znojemský deníkStrašně se těší. Na derby, na divácký rekord, na odplatu. Kapitán brněnských fotbalistů Petr Švancara už nedočkavě vyhlíží nedělní druholigovou jihomoravskou řež se Znojmem, kterou od tří hodin odpoledne hostí stadion v Srbské ulici.
21.4.U19 vítězněRedakcepokračovala MSDL
21.4.Znojmo vyráží k velkému derby, čeká ho Zbrojovka BrnoBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Roman KantorZ n o j m o - Jeden zápas čtyřiadvacátého kola druhé ligy na sebe bude určitě poutat větší pozornost. Střetnutí Zbrojovky Brno se Znojmem si právem zaslouží označení derby a domácí budou mít hostům, co vracet. Na podzim totiž Znojmo zvítězilo 3:0 a vezlo se na vlně pohody. Nyní je situace obrácená, jak to v neděli dopadne?
20.4.Z webu soupeře: FC Zbrojovka Brno: Náš soupeř - 1. SC ZnojmoBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | www.fczbrno.czLoňský druholigový nováček ze Znojma odehrál velice slušně dvě třetiny letošní sezony, ovšem série čtyř zápasů bez výhry jej nebezpečně přiblížila sestupovému pásmu. I proto bude chtít v Brně bodovat za každou cenu.
19.4.Z webu soupeře: FC Zbrojovka Brno: Čuhel zvažuje nasazení Kolouška se ŠímouBNO - ZNO 2:0, 24.kolo | www.fczbrno.czPo dvou remízách se chtějí fotbalisté Zbrojovky vrátit na vítěznou vlnu. Nejbližší příležitostí je nedělní jihomoravské derby se Znojmem, které oba týmy čeká ve 24. druholigovém kole.
18.4.U14: Pád na zem s JihlavouZNO - JIH 0:5, 16.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánA je tu další reportáž naší U14: