archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.4.Na klucích byla vidět nervozita, jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si trenér KučeraZNO - FMI 2:1, 25.kolo | Zdeněk Plánka Foto: František StřechaZ n o j m o - Po jasné výhře ve Varnsdorfu to tentokrát bylo pořádné drama. V domácím prostředí nás soupeř z Frýdku-Místku pořádně potrápil. Přesto mohl trenér Radim Kučera zaťat po závěrečném hvizdu pěst. Jeho svěřenci dokázali otočit vývoj utkání a v 88. minutě zařídil, že tři body zůstanou na Městském stadionu, z penalty Šimon Šumbera. Znojemský kouč vyzdvihl výkon soupeře v první půli a přiznal, že na našich hráčích byla patrná nervozita. Zároveň také prozradil, že na Šumbiho penaltu se raději nedíval. Dobře to však dopadlo.
30.4.Měl jsem vybrané místo, prozradil penaltový hrdina Šimon ŠumberaZNO - FMI 2:1, 25.kolo | Milan Šoba Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V 88. minutě si vzal míč, dokráčel k penaltovému puntíku a všichni byli jak na trní. Promění? A Šimon Šumbera zachoval ledový klid, proměnil a stal se hrdinou nejen tohoto okamžiku. Jeho úspěšný pokutový kop proti Frýdku-Místku znamenal nesmírně cenné tři body. Šumbi v rozhovoru potvrdil, že si na penaltu věřil a měl i vybrané místo.
29.4.To bylo drama! Otočka proti Frýdku-Místku a velice cenná výhra!ZNO - FMI 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Bude to těžký boj v každém utkání, právě to se potvrdilo v utkání s Frýdkem-Místkem. Hosté přijeli jako outsideři, ale rozhodně se tak nechovali. V první půli podali velice dobrý výkon a v několika případech nás musel zachránit Vlasta Veselý. Lipina se také dostala do vedení, ovšem s rychlou odpovědi přispěchal Tom Weber a v druhé půli už jsme byli mi aktivnějším týmem. Rozhodla 88. minuta, kdy se k nařízenému pokutovému kopu postavil Šimon Šumbera a rozhodl o nesmírně cenných třech bodech.
28.4.Žijeme pro výhry! Žijeme pro postup! Žijte s námi! V pátek 19:00!ZNO - FMI 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Každý trénink, každý zápas, každou minutu na hřišti žijeme pro výhry, žijeme pro radost z gólů, ŽIJEME PRO POSTUP! V pátek přivítáme na Městském stadionu v Horním parku tým Frýdku-Místku. Bude to nesmírně důležité utkání, každý bod nyní hraje v bitvě o postup do první ligy roli! Žijte s námi a přijďte nás podpořit. Užijte si poslední domácí páteční večer této sezóny pod umělým osvětlením!
28.4.Doufám, že si kluci střeleckou pohodu schovali i na Frýdek, věří trenér KučeraZNO - FMI 2:1, 25.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Po neděli si mohl vychutnat sladké vítězství ve Varnsdorfu. Trenér Radim Kučera ale dobře ví, že jedna vyhraná bitva postup do první ligy nezajistí a soustředí se plně se svými svěřenci na páteční domácí zápas s Frýdkem-Místkem. Modrobílá by také ráda napravila minulé domácí zaváhání s Pardubicemi.
28.4.Do Znojma míří jarní postrach favoritů - Frýdek-MístekZNO - FMI 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Lídr tabulky? Poražen. Dlouho neporažený Sokolov? Poražen. To jsou hlavní jarní skalpy našeho pátečního soupeře. Frýdek-Místek překvapil v druhé části FNL nejednoho fotbalového fanouška. Nyní míří Lipina na Městský stadion v Městském parku. My bychom pochopitelně neradi skončili na štítě Frýdku. Naopak, rádi bychom navázali na dobrý výkon z minulého utkání proti Varnsdorfu. Utkání startuje v pátek od 19:00.
27.4.Výhra 6:0 na hřišti soupeře? Nic takového jsem ještě nezažil, říká Vlasta VeselýVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Ondřej Dlask Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Jako by se historie opakovala. Brankář Vlasta Veselý poprvé nastoupil do znojemské brány v srpnu loňského roku v Ústí nad Labem, kdy se v první půli zranil Jirka Doleček. V podstatě stejná záležitost se opakovala i ve Varnsdorfu, tentokrát už měl ale Vesy v zádech 17 startů ve Fotbalové národní lize. Nakonec byl u rekordní výhry našeho týmu 6:0.
27.4.Dan Odehnal: Měl jsme před očima utkání s Hradcem, naštěstí to dobře dopadloVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Šlo to ráz na ráz. Kapitán Tomáš Cihlář v 16. minutě ukázal směrem k lavičce jasné gesto, nepůjde to. Takřka ihned tak místo něj na levém křídle obrany naskočil Dan Odehnal a se situaci se popasoval výborně a i on přispěl k vysokém vítězství nad Varnsdorfem 6:0. Nyní už vyhlíží páteční domácí duel s Frýdkem-Místkem.
27.4.Krásné akce, krásné góly, podívejte se na sestřih z kanonády proti VarnsdorfuVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | redakce Foto: DENÍK/Michal ŠafusZ n o j m o - V neděli jsme si ve Varnsdorfu připsali rekordní výhru v naší historii účastí ve Fotbalové národní lize. Na Vanďáku jsme zvítězili 6:0, když jsme především v druhé půli pěti brankami zužitkovali přesilovku, jelikož soupeř hrál od poloviny první půle po vyloučení Zbrožka v deseti. Zajímavostí také je, že o šest gólu se postaralo šest různých hráčů.
26.4.Sedmnáctku kosí zranění, slepená sestava na Kroměříž nestačilaKRO - ZNO 4:0, 24.kolo | redakceZ n o j m o - Velké trable měl před zápasem s Kroměřiží trenér naší U17 Jiří Kotlán. Jeho svěřence totiž kosí vlna zranění. Náš kouč tak postrádal rovnou šest hráčů a do hry musel poslat teprve doléčené marody a s horečkou i brankáře Koukala. Látat díry v sestavě tak museli i někteří hráči U16, které čekal ihned po tomto duelu zápas jejich kategorie. Na hřišti se to samozřejmě muselo notně projevit, Kroměříž rozhodla o své výhře především v druhé půli, kdy vstřelila tři branky.
26.4.Libor Žondra: Pokud chceme postoupit, musíme vždy bodovatVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Adam Havel / DeníkZ n o j m o - Na nedělní kanonádě ve Varnsdorfu při výsledku 6:0 se gólově podílelo šest našich různých hráčů. Jedním z nich byl i hrotový útočník Libor Žondra. Ten měl po skvělé individuální akci šanci už v první půli, nakonec se své branky dočkal v druhém poločasu. V rozhovoru pro Znojemský deník se zamýšlel nejen nad vysokou výhrou, ale také nad postupovou matematikou.
25.4.O přestávce jsem musel udělat v kabině bouřku, přiznal po drtivé výhře trenér KučeraVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk PlánkaV a r n s d o r f / Z n o j m o - Naprosto rozdílné rozpoložení měli na tiskové konferenci po utkání Varnsdorf - Znojmo oba trenéři - varnsdorfský Roman Veselý a znojemský Radim Kučera. Není divu, na severu Čech jsme zvítězili 6:0 a výrazně lepší náladu měl náš trenér. Ten však přiznal, že především první půle rozhodně nebyla procházka růžovým sadem a v kabině dokonce byly o přestávce výrazné bouřkové mraky.
25.4.Starší dorost smetl Spartu Brno v poslední desetiminutovce, Alaca se blýskl hattrickemSPB - ZNO 3:6, 21.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Náš starší dorost si vedl obdobně jako Áčko, Spartě Brno nastřílel šest branek. Soupeř přitom první půli vyhrál v poměru 3:2. V druhém dějství se však strhl znojemský uragán. Zvláště Ali Alaca byl střelecky při chuti a zkompletoval hattrick. Domácí na tuto smršť nedokázali nikterak reagovat možná i vzhledem k faktu, že přišla v posledních deseti minutách zápasu.
25.4.Jihomoravské derby juniorky proti Zbrojovce v přímém přenosu!ZNO - BNO 4:4, 29.kolo | redakceZ n o j m o - Naše juniorka přivítá v rámci 29. kola Juniorské ligy v domácím prostředí Městského stadionu v Horním parku osmou Zbrojovku Brno. Pokud nebudete držet palce přímo na stadionu můžete utkání sledovat v přímém přenosu! Určitě to bude velice zajímavé utkání a my věříme, že derby skončí šťastnějším koncem pro naše barvy.
25.4.Juniorka byla krůček od ovládnutí derby, velká přestřelka ale skončila remízouZNO - BNO 4:4, 29.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Jihomoravské derby se Zbrojovkou Brno je vždy pikantní a platí to i o soubojích obou juniorek. Na Brno jsme vyrukovali i s Radimem Nepožitkem, který se rozehrává po následcích otřesu mozku. Rozehráno jsme měli utkání náramně a hosté prakticky celý zápas tahali za kratší konec. Dvakrát jsme měli dvoubrankový náskok, Zbrojovka jej však dokázala zlikvidovat.
24.4.Do Varnsdorfu útočit opět na postupová místa!VAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Naše utkání ve Varnsdorfu uzavře 24. kolo Fotbalové národní ligy. Náš cíl bude jasný, vrátit se opět na postupová místa, stačí nám k tomu i remízový výsledek. Na Vaňďáku to však nebude od 17:00 vůbec nic jednoduchého. Domácí se na jaře prezentují velice dobrou formou.
24.4.Šest! Přesilovku proti Varnsdorfu jsme využili do puntíku a připsali si rekordní výhru!VAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk PlánkaV a r n s d o r f - Zpátky ve hře! Utkání ve Varnsdorfu se nám povedlo náramně, což nasvědčuje i výsledek. Ale nerodil se úplně jednoduše. V první půli nás dostal do vedení Okleštěk, ale přišli jsme bohužel o Cihláře i brankáře Dolečka. Ten byl po faulu odnesen na nosítkách a Zbrožek po dvou žlutých inkasoval červenou kartu. V druhém dějství už jsme hru ovládli a pěti brankami stanovili konečné skóre na rekordních 6:0 z našeho pohledu.
23.4.Ubytování, dva tréninky. Na Varnsdorf se připravujeme v areálu ModráVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk PlánkaM o d r á - Modrobílá družina se vydala na cestu k utkání do Varnsdorfu již s denním předstihem. Po poledni jsme vyrazili směr Modrá, kde bude naše dočasné útočiště. Přenocujeme zde a stihneme tu i dva tréninky. V neděli odpoledne pak vyrazíme směr Varnsdorf, kde nás čeká utkání v rámci 24. kola Fotbalové národní ligy.
23.4.Varnsdorf je nebepečný, dokazoval to minulou sezónu i teď na jaře, říká Jarda SvozilVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňM o d r á - Náš tým našel útočiště před utkáním ve Varnsdorfu v příjemném areálu FK Modrá. Do této destinace směřovala dlouhá cesta, aby nás následně přivítalo deštivě počasí. O náročně cestě, počasí, utkání ve Varnsdorfu i bydlení v Modré jsme vedli rozhovor s naším stoperem, či defenzivním záložník Jardou Svozilem.
22.4.Ve Vanďáku? Vždy těžké. Zvítězit jsme zde dokázali "pouze" jednouVAR - ZNO 0:6, 24.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Jsme v pozici, kdy potřebujeme každý bod, nejinak tomu bude i tuto neděli. Mise to však bude přetěžká, naše kroky totiž budou směřovat do Varnsdorfu, kde se žádnému týmu nehraje příjemně. Za dobu našeho účinkování ve Fotbalové národní lize jsme ve Varnsdorfu sehráli čtyři utkání s pasivní bilancí dvou proher, jedné remízy a jedné výhry. Právě na vítězství ze sezóny 2012/13 bychom rádi navázali, ovšem vzpomínky na loňský ročník nejsou dobré...