Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.3.Gól v závěru první půle nás srazil, hodnotil po Spartě trenér KalvodaSPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaP r a h a - Gól v závěru první půle to byl podle trenéra Leoše Kalvody jeden z důvodů, proč to na Spartě nevyšlo. Dalším byla také dle zkušeného kouče ustrašenost jeho svěřenců a absence Matúše Lacka, který nemohl nastoupit kvůli čtyřem žlutým kartám. Znojmo nakonec prohrálo na Letné 3:0 a nadcházející víkend ho čeká důležitý zápas se Zbrojovkou Brno.
31.3.O prohře Juniorky v Příbrami rozhodla druhá půlePRI - ZNO 3:0, 29.kolo | Zdeněk PlánkaP ř í b r a m / Z n o j m o - Juniorce se v Příbrami favoritovi uloupit body nepovedlo. První poločas se obešel bez branek, klíčová chvíle však přišla hned v úvodu druhého dějství, kdy se domácí dostali do vedení. Náš tým nedokázal na inkasovaný gól odpovědět a Příbram své vedení ještě třemi góly potvrdila. Už ve čtvrtek čeká Znojmo domácí zápas s Bohemians 1905.
31.3.Se Zbrojovkou v neděli v 16:00!RedakceZ n o j m o - Důležité nedělní utkání 23. kola Gambrinus ligy 1.SC Znojmo FK - FC Zbrojovka Brno, které se sehraje 6. dubna, mělo původně plánovaný výkop v 17:00. Z důvodu časové kolize s hokejovým utkáním Kometa Brno - Sparta Praha se však po vzájemné dohodě se Zbrojovkou Brno mění start duelu na 16:00.
31.3.Výsledku je škoda, ale musíme se dívat dopředu, burcuje kapitán YonovSPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk Plánka Foto: sparta.czP r a h a - Poprvé na jaře vyvedl znojemský tým s kapitánskou páskou na ruce. Vedl ho do těžkého boje proti Spartě, který nakonec neskončil podle představ. Todor Yonov litoval, že týmu nepomohl alespoň k bodu, ale bojovně nabádá k soustředění na další zápasy. V rozhovoru se vyjádřil i k ke svému přímého kopu, který nebyl tak úplně košer a nezapomněl pochválit znojemské fanoušky.
31.3.Info o vstupenkách na Brno. Vytvořme atmosféru na hlavní tribuně!RedakceNeděle 6. dubna 16:00. 1.SC Znojmo FK - FC Zbrojovka Brno. To jsou stěžejní údaje, které fanoušek potřebuje vědět před nadcházejícím 23. kolem Gambrinus ligy. Nyní přichází neméně důležitá informace, a to o cenách a prodeji vstupenek na tento zápas. Více už v článku.
30.3.Pohled do minulosti: Pět duelů se SpartouSPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Již k pěti zápasům nastoupilo Znojmo proti Spartě. Čtyřikrát v domácím poháru a jednou v Gambrinus lize. Všechny duely ovládly Pražané, ale zvláště boje v Poháru České Pošty v aktuální sezóně byly velmi vyrovnané. Máš tým tak proti Spartě zatím čeká na první bod. V neděli od 19:00 nás v rámci 22. kola Gambrinus ligy čeká další pokus.
30.3.Sparta ovládla i čtvrtý vzájemný zápas v sezóněSPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk Plánka Foto: sparta.czP r a h a - Z Generali Areny se letos body nevozí, potvrdilo se to i v 22. kole Gambrinus ligy. Náš tým držel se Spartou krok, v závěru první půle ho ale srazil gól do šatny. Znojmo ještě zkusilo ve druhé půli zabojovat, ale další dva góly, z nichž jeden byl smolný, ho připravilo o dobrý výsledek. Svěřence trenéra Kalvody ale v sezóně čekají daleko klíčovější souboje.
29.3.Podruhé v sezóně na Letnou, čeká nás suverénní SpartaSPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Roman KantorZ n o j m o - Už počtvrté v této sezóně se náš tým utká se Spartou Praha. Po podzimním souboji v lize a dvou utkáních v domácích pohárů následuje odveta také v rámci Gambrinus ligy. Znojmo se pokusí ukořistit alespoň bod, což se ještě proti tomuto soupeři nikdo nepovedlo. Domácí ale doposud ve svém prostředí neztratili ani bod. Zápas startuje v neděli od 19:00 a vysílá jej TV FANDA.
28.3.Musíme být stále aktivní, ví před zápasem na Spartě KalvodaSPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Už do čtvrtého duelu se Spartou v této sezóně povede trenér Leoš Kalvoda v neděli své svěřence. Proti lídrovi tabulky a velkému favoritovi se rozhodně nevzdává šance na úspěch a věří, že Znojmo dokáže Spartu potrápit. Bude ale muset řešit několik otazníků, třeba jak nahradit v záložní formaci vykartovaného Matúše Lacka.
28.3.1.SC Znojmo FK v projektu Kopeme za fotbal!Zdeněk PlánkaŠ e b k o v i c e - Projekt Kopeme za fotbal plní sny amatérským fotbalovým klubům z celé ČR. V této akci je zapojeno i 1.SC Znojmo FK. Tentokrát se poštěstilo Šebkovicím, vesnici na Třebíčsku, jejíž A-tým hraje I.B. Třídu. Hráči se mohli zkusit trénink pod vedením ligovém trenéra Leoše Kalvody a trenéra brankářů Josefa Hanzálka. Z hráčského kádru našeho týmu pak byli účastni Josef Hnaníček a Matúš Lacko. Podrobnější reportáž nabídneme v následující dnech.
27.3.Pomalu se do toho dostávám, říká po zranění Peter Gál-AndrezlyZNO - SLO 4:1, 28.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Roman KantorZ n o j m o - Zimní znojemská posila Peter Gál-Andrezly se těsně před startem jarní části Gambrinus ligy zranila. Nyní už je slovenský záložník fit a herní pohodu nabírá v juniorce. Té pomohl v pondělí gólem k výhře nad Slováckem a doufá ve svůj brzký debut v české nejvyšší fotbalové soutěži.
27.3.1.SC Znojmo FK pomáhá!RedakceZ n o j m o - Písemného poděkování se dostalo našemu klubu 1.SC Znojmo FK za věnování dvou originálních dresů, do aukce pro velice dobré účely. Výtěžek byl věnován Dětské onkologii Fakultní nemocnice Hradec Králové. Poděkování z ruk ředitele mládežnického fotbalu Otakara Mestka přivezl do Znojma z komise mládeže FAČR osobně vedoucí mládeže 1.SC Znojmo FK Judr. Miroslav Steinhauser. Více už v článku.
27.3.Radek Buchta: Úspěch na Spartě? Šance vždy existuje!SPA - ZNO 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - O dva ligové zápasy přišel Radek Buchta kvůli zlomenému prstu na noze. Do toho minulého proti Bohemians už ale i přes bolesti nastoupil. Nyní už je stoprocentně v pořádku a se svými spoluhráči ho čeká těžká mise. Náš tým hraje v dalším ligovém kole na Spartě, se kterou už třikrát v sezóně neúspěšně, ale statečně bojoval.
26.3.Svědomitý hráč, náročný trenér - oslavenec Leoš KalvodaZdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňTrenér 1.SC Znojmo FK Leoš Kalvoda dnes slaví 56. narozeniny. Pojďme se trochu podívat na jeho hráčskou i trenérskou kariéru. Byla a je opravdu velmi bohatá. O por náš klub znamenal příchod zkušeného kouče nejúspěšnější éru v historii znojemského fotbalu.
26.3.Znojmo v 21. kole pohledem statistikZNO - B05 0:0, 21.kolo | Redakce Foto: Roman KantorI za uplynulým 21. kolem Gambrinus ligy se statisticky ohlédneme. Zajímat nás samozřejmě bude především Znojmo. Náš tým si připsal bod za bezbrankovou remízu s Bohemians 1905 a neztratil se ani v rozšířených statistikách, které vede oficiální web Gambrinus ligy. Více už jako vždy v článku.
25.3.Pro část mládežnických týmů začala jarní část jejich soutěžíRedakceZ n o j m o - Máme skoro konec března, a to je signál, že se postupně rozjíždí i mládežnické soutěže. Svojí jarní premiéru mají za sebou U19, U17 a U16. Z těchto tři kategorií si nejlepší vedla ta nejstarší, která v Jevišovicích porazila Spartu Brno. Zbylé dvě kategorie venku nestačily na favorizovanou Sigmu Olomouc. Příští týden pak načnou své soutěží i zbývající mládežnické týmy.
25.3.Tibor Duda: Todor s Petrem nám hodně pomohliZNO - SLO 4:1, 28.kolo | Zdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - Trenér juniorka Tibor Duda v pondělí mohl poprvé na jaře s klidem a spokojeností hodnotit výhru. Znojmo zvítězila 4:1 nad Slováckem a dočkalo se prvního jarního tří bodového úspěchu. Našemu týmu hodně pomohla i pomoc zkušených hráčů v podobě brankáře Petra Drobisze a Todora Yonova.
24.3.Trenér U19 Kafka: Cílem je připravovat hráče pro juniorku a pro A mužstvoMiroslav PaulZ n o j m o - Od začátku roku pracuje s kategorií U19 nově Róbert Kafka. Trenér, který má za sebou velmi bohatou hráčskou kariéru. Hrával dlouhé roky za Zbrojovku Brno, vojenskou službu strávil v Chebu, okusil i zahraniční angažmá ve francouzském FC Bourges. Po návratu vedly jeho kroky opět do Zbrojovky, dále do Drnovic a Karviné. Jeho ligová bilance se zastavila na 236 zápasech a 49 brankách. V roce 1990 byl druhým nejlepším střelcem ligy. Trenérskou kariéru načal v Drnovicích, aby se opět vrátil do Zbrojovky Brno, kde chvíli působil u prvního týmu. Nyní předává své zkušenosti našim mládežníkům a nám poskytl rozhovor.
24.3.Kdybychom vyhráli, mohli jsme být relativně v klidu, mrzí VašíčkaZNO - B05 0:0, 21.kolo | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňB r n o - Před čtrnácti dny zničil v domácím zápase třemi góly Jablonec, tentokrát ale vyšel Václav Vašíček vyšel na prázdno. Znojmo tak hrálo s Bohemians 1905 bez branek a znojemský útočník si byl vědom, že našemu týmu protekla veliká možnost vzdálit se ostatním týmům. My ale věříme, že si góly schovává na Letnou.
24.3.Juniorka slaví první jarní výhru. Přesvědčivě zdolala SlováckoZNO - SLO 4:1, 28.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňJ e v i š o v i c e - Podpořeni velezkušenými Petrem Drobiszem a Todorem Yonovem, se juniorka postavila Slovácku. O výhře našeho týmu se prakticky rozhodlo už v první půli, kdy svítil na tabuli výsledek 3:0. V druhé části se sice soupeři podařilo snížit, ale Petr Kirschner svým druhým gólem definitivně uťal naděje Slovácka na bodový úspěch.
Další stránky
1234>>
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin