archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.8.Dva údery v druhé půli nám zajistily výhru nad Opavou, podívejte se na sestřihZNO - OPA 2:1, 6.kolo | redakce Foto: Josef BuršovskýZ n o j m o - Krásný nedělní fotbalový večer se vším všudy, tak by se dal zhodnotit domácí zápas V rámci 6. kola Fortuna národní ligy proti Opavě. Ambiciózního soupeře jsme porazili 2:1, po brankách Rosti Šamánka a Kuby Teplého. Hosté už stihli pouze snížit. Na všechny důležité okamžiky se již tradičně můžete podívat v našem sestřihu.
31.8.Reprezentační přestávku vyplní duel v JihlavěJIH - ZNO 6:2, 0.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Fortuna národní liga má tento víkend plánovanou reprezentační přestávku, ale bez utkání svěřenci trenéra Jiřího Balcárka nebudou. Ligovou pauzu vyplníme přípravným utkáním s prvoligovou Jihlavou. Zápas odehrajeme na hřišti soupeře, výkop je naplánován na páteční sedmnáctou hodinu.
30.8.Rosický, Ben Haim, Biabiany, ve 3. kole MOL Cupu přivítáme Spartu Praha!ZNO - SPA 0:1, 3.kolo | Zdeněk Plánka Foto: www.sparta.czZ n o j m o - Středční los 3. kola MOL Cupu nám přidělil velice atraktivního soupeře. V domácím prostředí totiž přivítáme Spartu Praha. Letenský tým v létě mohutně zbrojil a do svého kádru přivedl několik zahraničních hráčů. Byť se momentálně v lize trápí, jistě to bude soupeř, jehož konfrontace s naším týmem bude znojemské fanoušky nesmírně zajímat. Úřední termín je stanoven na 20. září, může se však ještě změnit.
30.8.Skvělý Koukal držel akcie staršího dorostu dlouho nad vodou, Sigmě B jsme ale nakonec podlehliZNO - OLB 1:3, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Vedoucí tým tabulky ve Znojmě splnil roli favorita, takřka celý poločas však narážel na velký problém v podobě našeho gólmana Jirky Koukala. Ten kapituloval po sérii velkých šancích až ve 43. minutě. Těsný výsledek po půli znamenal, že jsme byli blízko bodům. Nevzdali jsme se ani za stavu 0:2, z pokutového kopu snížil Milan Moravec. Kýženého vyrovnání už jsme však nedosáhli.
29.8.Hráči zaslouží absolutorium, říká po výhře nad Opavou asistent trenéra Miroslav PaulZNO - OPA 2:1, 6.kolo | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Nedělní výhra 2:1 nad Opavou si zasloužila i jednu malou premiéru, před objektivem naší kamery se poprvé v rozhovoru objevila pravá ruka trenéra Balcárka asistent Miroslav Paul. Vyhlášený kanonýr Tasovic si zvyká na novou roli, k níž patřily i naše zvídavé otázky.
28.8.Podali jsme kvalitní výkon, těšilo po výhře nad Opavou Rosťu ŠamánkaZNO - OPA 2:1, 6.kolo | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - V 61. minutě se postavil k pokutovém kopu a svým prvním gólem v aktuálním ročníku Fortuna národní ligy nás Rosťa Šamánek nasměroval k výhře 2:1 nad Opavou. První otázky rozhovoru mířily právě na tento moment, kdy Rosťa otevřel skóre utkání. Naše číslo devět, ale bylo spokojeno především s výkonem celého týmu, který po zásluze přinesl sladkou odměnu.
28.8.Hlaďas mě krásně našel, chválil spoluhráče autor vítězného gólu Kuba TeplýZNO - OPA 2:1, 6.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - V 74. minutě přišel na hřiště jako střídající hráč a počínal si doslova po vzoru úderného komanda. Kuba Teplý v 85. minutě vstřelil náš druhý gól v utkání proti Opavě, který se nakonec ukázal jako vítězný. Kuba v rozhovoru chválil spoluhráče Honzu Hladíka, který mu připravil nádherný centr.
27.8.Do Znojma míří hlavní aspirant na postup, v neděli se utkáme s vedoucí OpavouZNO - OPA 2:1, 6.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Šesté kolo Fortuna národní ligy nám připravilo velmi těžký zápas. Na Městský stadion v Horním parku totiž přijede hlavní kandidát na postup do první ligy - Opava. Ta zatím naplňuje předpoklady, je vedoucím celkem tabulky a bude chtít uspět i ve Znojmě. My naopak budeme chtít odčinit prohru v Ústí nad Labem a domácí prostředí uhájit. Utkání začíná v neděli od 19:30.
27.8.Znojemský deník: Určitě nebudeme hrát nějakého zanďoura, hlásí Cihlář před OpavouPetr Musil/DeníkZ n o j m o - V neděli nás čeká v domácím prostředí pořádně náročný test. Do Znojma totiž přijede lídr tabulky Fortuna národní ligy a jeden z hlavních kandidátů na postup do první ligy - Opava. Nadcházejícího soupeře rozebíral s kapitánem Escéčka Tomášem Cihlářem v rozhovoru Znojemský deník.
27.8.Paráda! Escéčko porazilo favorita z Opavy!ZNO - OPA 2:1, 6.kolo | Petr Frömel, Zdeněk Plánka Foto: Josef BuršovskýZ n o j m o - Středeční prohra s Ústím nad Labem zapomenuta? Dost možná ano. Proti Opavě jsme se před domácím publikem vytáhli a dokázali zvítězit 2:1. Všechny tři branky se vešly do druhého dějství. Skóre nejprve otevřel proměněným pokutovým kopem Rosťa Šamánek a jak se později ukázalo, důležitou pojistku přidal Kuba Teplý. Opava už v závěru pouze snížila a na jihu Moravy tak utrpěla první porážku v sezóně.
27.8.Chtěli jsme Opavu překvapit, povedlo se to, hodnotil spokojený trenér BalcárekZNO - OPA 2:1, 6.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Taktický záměr vyšel proti Opavě trenéru Jiřímu Balcárkovi náramně. Aby eliminoval výškovou převahu soupeře, nasadil do hry hned tři stopery, přičemž Mešaninov se zařadil na post defenzivního záložníka. Znojemský lodivod ale také hráče před utkáním motivoval vylepenou kabinou s rozhovorem s opavským Petrem Zapalačem. Inu vydařilo se.
26.8.Až moc krutý direkt, podívejte se na sestřih zápasu v ÚstíUNL - ZNO 4:0, 5.kolo | redakceZ n o j m o - Ústí nad Labem bývala v minulých sezónách naše oblíbená destinace, jelikož jsme odtud přivezli čtyři výhry v řadě. V tomto ročníku Fortuna národní ligy však tato rovnice neplatila. V rámci 5. kola jsme utržili na severu Čech tvrdý direkt v podobě prohry 0:4. Výsledek nemusel být tak jednoznačný, ovšem v první půli zůstaly naše šance neproměněny. V sestřihu se můžete podívat na všechny důležité momenty.
24.8.Chybí nám důraz, jsme na soupeře moc hodní, říká po prohře v Ústí Tonda RůsekUNL - ZNO 4:0, 5.kolo | Zdeněk PlánkaÚ s t í n a d L a b e m - Po návratu z reprezentačního turnaje U19 v Japonsku naskočil útočník Tonda Růsek do druhých poločasů obou utkání, jak s Frýdkem-Místkem, tak s Ústím nad Labem. Zatímco to první bylo vítězné, poslední zápas na severu Čech se nám nevydařil a prohráli jsme 0:4. Právě tento duel jsme s Tondou hodnotili.
24.8.Sedmnáctka slaví první výhru, ve Frýdku rozhodla skvělým úvodemFMB - ZNO 2:3, 3.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Po dvou úvodních prohrách slavila sedmnáctka plný bodový zisk. Proti Frýdku-Místku B rozhodl o úspěchu skvělý vstup do utkání. Ve 22. minutě totiž svěřenci trenéra Zlámala vedli už 3:0 a vytvořili si tak pevné základy pro zisk tří bodů. Domácí sice dokázali dvakrát snížit, na vyrovnání už však nedosáhli. Naopak, náš náskok nemusel být tak těsný, ve druhém dějství jsme ovšem neproměnili pokutový kop.
24.8.Starší dorost přišel o výhru až v závěru utkáníFMB - ZNO 1:1, 3.kolo | redakceZ n o j m o - Stejně jako U17, zamířil i starší dorost do Frýdku-Místku již v neděli, ovšem kvůli nepříznivému počasí bylo utkání odloženo až na středu. Z toho důvodu trenér Bečka postrádal tradiční brankářskou jedničku Jirku Koukala, který odcestoval s A-týmem do Ústí nad Labem. K bodům byli starší dorostenci rozhodně daleko blíže než jejich kolegové z Áčka. V 65. minutě otevřel skóre kapitán Milan Moravec a vypadalo to na vítězný gól. Frýdku se však povedlo v 81. minutě srovnat Blahutou. V dalším kole čeká U19 třetí zápas po sobě na hřišti soupeře, tentokrát bude zajíždět na půdu Prostějova.
23.8.Matúš Lacko pro fnliga.cz: Kýžený gól bych rád věnoval mnoha lidem, ale nedaří se mi toUNL - ZNO 4:0, 5.kolo | Martin Hruzík/fnliga.czZ n o j m o - Slovenský záložník Matúš Lacko se po návratu do Znojma opět pevně zabydlel v základní sestavě a jeho comeback do modrobílého dresu zaujal i oficiální web Fortuna národní ligy, který s Matúšem podnikl rozhovor. V něm se probíraly začátky ve Znojmě, ale třeba i delší čekání na gól a nadcházející zápas v Ústí nad Labem.
23.8.Popáté v řadě se nám body z Ústí přivést nepovedlo, soupeř nám vše vrátil i s úrokyUNL - ZNO 4:0, 5.kolo | Zdeněk PlánkaÚ s t í n a d L a b e m - Čtyřikrát v řadě se nám povedlo z ústeckého stadionu vždy dovézt výhru, popáté se to již nezdařilo a nebylo to ani s bodem. Soupeř nám to spočítal i s úroky a zvítězil vysoko 4:0. Za důležitý lze označit gól do šatny po našich dvou šancích, který poslal domácí do dvoubrankového vedení. To si Arma v druhém dějství ještě dvěma přesnými zásahem pojistila.
23.8.Ústí nám dalo lekci z agresivity a především koncovky, mrzelo po prohře trenéra BalcárkaUNL - ZNO 4:0, 5.kolo | Zdeněk PlánkaÚ s t í n a d L a b e m - Spokojenost. To je věc, kterou byste ve tváři trenéra Jiřího Balcárka po zápase v Ústí nad Labem jen těžko hledali. Nebylo divu, jeho svěřenci prohráli na severu Čech vysoko 0:4. Znojemský lodivod postrádal větší agresivitu, kterou nás naopak soupeř přehrál. Soupeři stačí jednoduchý fotbal, zatímco my se na šance nadřeme a nedaří se nám je proměňovat.
22.8.Liga pokračuje i v týdnu, netradičně ve středu se utkáme s Ústí nad Labem.UNL - ZNO 4:0, 5.kolo | RedakceZ n o j m o - Anglický týden čeká svěřence trenéra Balcárka v následujících dnech ve Fortuna národní lize. V neděli sehrajeme domácí utkání s Opavou, už ve středu nás ale čeká duel v dalekém Ústí nad Labem. Výkop je naplánován na 18:00, znojemská výprava vyráží do Ústí již s denním předstihem.
22.8.Před zápasy na severu Čech nachází Escéčko útočiště tradičně v ModréUNL - ZNO 4:0, 5.kolo | Zdeněk PlánkaM o d r á - Jak bývá zvykem při dlouhých cestách na sever Čech, vyrážíme na tyto zápasy již s denním předstihem a naším útočištěm se tradičně stává sportovní areál Modrá. Nejinak tomu je i nyní před středečním utkáním 5. kola Fortuna národní ligy s Ústím nad Labem.