Pečlivá obrana, brejky a agresivita, tak vidí našeho soupeře z Vítkovic trenér Jiří Balcárek

Pečlivá obrana, brejky a agresivita, tak vidí našeho soupeře z Vítkovic trenér Jiří Balcárek Z n o j m o - Agresivní, silový fotbal, pečlivá defenziva a spoléhání na brejky, to jsou dle našeho trenér Jiřího Balcárka znaky našeho soupeře z Vítkovic ve třetím kole Fortuna národní ligy. Znojemský kouč ví, že nás nečeká jednoduché klání, vždyť na jaře jsme Vítkovicím podlehli 0:3. Věří však, že jsme dobře nachystání.

 
 
 

V krátké době zajíždíme podruhé do Ostravy. Co soudíte o našem soupeři z Vítkovic?
Nečeká nás nic jednoduchého, domácí do toho budou šlapat. Musíme být nachystaní na přirozenou agresivitu, dohrávání soubojů. Musíme dostat míč na zem a využívat našich kvalit, síla na míči, rychlé kraje.

Naposled v lize prohrály Vítkovice vysoko v Opavě, 2:6, i když to bylo hodně zapříčiněno brzkou červenou kartou. Navíc v prvním kole doma remíza, vypadnutí v poháru. I to bude určitě Ostravany o to více motivovat uspět?
Budou chtít uspět. Jak zmiňuješ, v Opavě to bylo ovlivněné červenou kartou, v tom vedru to bylo těžké. Pak přišlo vypadnutí v poháru. Proto musíme být nachystání. Nachystáni na silový fotbal, agresivitu v pokutovém území. Už na videu proti Ústí jsem vypozoroval, že se v některých situacích snažily Vítkovice dotlačit míč do brány. Na to musíme být nachystaní a odpovědět naší aktivní hrou dopředu.

Tedy stejný styl, na který Vítkovice sázely minulou sezónu, kdy nás porazily 3:0...
Jejich herní styl se nezměnil. Hrají na jednoho útočníka, hodně brání, v devíti lidech, kdy nahoře nechávají Mrázka. Spoléhají se na brejky a také na chytrost Mišinského. Nečeká nás nic lehkého, víme to a jsme na to připraveni.

S týmem už trénuje Arťom Meščaninov. Bude již proti Vítkovicím k dispozici?
Bude k dispozici. Takového hráče potřebujeme, který nám v prostoru pomůže silou a svojí výškou při standardních situacích.

To tedy znamená, že nastoupí v základní sestavě?
To si ještě nechám pro sebe. (s úsměvem)

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • adminMilanŠoba: Vše je a bylo v zápasech na hlavní stránce. ...
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin