Před zápasem s Pardubicemi

Před zápasem s Pardubicemi Z n o j m o - Není čas dlouze se babrat v neúspěších, hned v pátek 13.4. nás čeká další domácí zápas a nikdo nepochybuje, že budeme chtít vstřelit alespoň jednu branku, což se nám v posledních třech duelech nepovedlo, a pak samozřejmě i vyhrát - tedy dát alespoň o jednu branku více jak soupeř. Podaří se nám to? To se dozvíme v souboji s fotbalisty z města perníku cca v 18:15, neboť o půl páté začíná vzájemný duel.

 
 
 

Na podzim jsme si přivezli z Pardubic výhru 1:0, když se o jedinou branku v zápase, kdy měli asi přece jen více ze hry domácí, postaral dnes už opět hráč Zbrojovky Brno Tonda Růsek. Možná můžeme zmínit ještě naši výhru v zimní Tipsport lize, kdy jsme Pardubice porazili 2:1 brankami Rosti Šamánka a Kuby Teplého. Ostatně i třetí historicky nejnovější vzájemný zápas znal jako vítěze naše fotbalisty. Bylo to na jaře minulé sezony opět v Pardubicích - vyhráli jsme 1:0 a branku dal Kuba Teplý. Když se ale podíváme na naše vzájemné zápasy u nás ve Znojmě, není to příjemný pohled - z pěti zápasů jsme vyhráli jen dva - hned ten první v roce 2012 a pak o čtyři roky později - zároveň obě výhry znamenaly gólové hody jednou pět a jednou dokonce 7 branek. Jednou jsme doma remizovali a dvakrát doma prohráli. Celkem je vzájemná bilance mírně v náš prospěch - 5-2-4 a skóre 17:15.

Minulý zápas se nám především z pohledu vstřelených branek nepovedl. Proti Sokolovu se nám nepodařilo vstřelit gól a je to zatím trápení už po dobu tří zápasů. Naše jarní bilance je tak nepříznivá - 1-1-2 3:4. Náš soupeř má na jaře odehráno o zápas více jak my a má z nich o bod více 1-2-2 4:3. Všechny 4 branky, podobně jako my všechny tři jsme vstřelili oba týmy stejnému soupeři - doma proti Ústí nad Labem. V tabulce patří soupeři 5.pozice, ale je jen o čtyři body před námi a se zápasem navíc! Vypadá to, že o prvních dvou místech už je asi rozhodnuto, tak by se dal náš souboj brát jako boj o potencionální 3.místo útěchy.

Při pohledu na soupisku našeho soupeře zaujme jméno Pavla Černého, který přišel z Hradce Králové a je s 5 brankami druhým nejlepším střelcem týmu. Tím úplně nejlepším je s osmi góly záložník Michal Petráň. V počtu inkasovaných branek je náš soupeř jasně nejlepším v celé soutěži!! S pouhými 16 brankami za 21 zápasů si celé mužstvo zaslouží velký respekt. To my jsme dostali o 13 branek více!

Podívejme se ještě na sestavu našeho soupeře z minulého zápasu, ve kterém ve šlágru kola před kamerami ČT Sport prohrál s Opavou 0:1: Knobloch – Prosek, Kopřiva, Šejvl, T.Čelůstka – A.Fousek, Jeřábek (C), Řezníček, Mužík (77.Sokol) – P.Černý (76.Kovář) – Petráň. Uvidíme, jak moc se bude lišit v našem vzájemném zápase.

Ukažte, že jste skvělí fanoušci, kteří fandí svému týmu nejen, když se mu daří, ale když to právě potřebuje!!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Fridrich: odkaz Rozhovor s Tondou Bučkem Kdo ještě neví, tak ve středu hrajeme ...
  • adminMilanŠoba: Rozhovor s Michalem Kašpárkem se chystá. Na tiskovce byl představen, ...
  • demon.: Taková otázka. Proč nebyl na TK, kde byl představen, Michal ...
  • Fridrich: Tak na Fortuně jen 2 přenosy 2. ligy z kola. ...
  • josta: ..už, aby to začalo! Hodně štěstí a dobrou náladu všem.. ...
  • mišák.z: Hoši držím palce a doufám že tahle sezona bude povedená ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin