Těsná prohra v "Menšíkově" městě

Ve stejnou dobu jako áčko hrál B-tým mužů na půdě soupeře - ve městě, kde se konají slavnosti chřestu - Ivančicích - a bohužel těsně prohráli 2:3.

18.kolo, sobota 26.3.2011
FC Ivančice - 1.SC Znojmo-mládež, spolek B  3:2  (2:1)
Branky: 20. a 47. Štork, 40. Němec - 28. Šabaka, 55. (PK) Šplíchal
FC Ivančice: Boreš - Holý, Ryška, Štěpanovský, Duša, Štork, Jakubec, Černý, Němec, Knotek, Gaňa - Šipl, Čermák, Slezáček, Podolský
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Doleček - Vavřík, Müller, Peřinka, Šabaka, Zifčák, Štajner, Šplíchal, Palička st., Podzemský, Švarc - Alexa, Kazdera
Počet diváků: 130

Milan Slavík zahájil svoji trenérskou misi u mužstva Ivančic výhrou nad Znojmem B. Hlavní měrou se na ní podílel autor dvou branek Rostislav Štork (v letošním ročníku dal 8 branek). Domácí se ujali vedení ve 20. minutě, kdy se za obranu dostal Štork a svůj nájezd proměnil. Za 8 minut se hostům podařilo srovnat. To se po přihrávce Zifčáka trefil do odkryté branky Šabaka. Vedení vrátil domácím ve 40. minutě po přihrávce Černého Němec a krátce po změně stran zvýšil na 3:1 Štork. Hostům už se podařilo jen snížit v 55. minutě proměněnou penaltou Šplíchala.