A-tým má za sebou poslední trénink roku, znovu se sejde 8. ledna

A-tým má za sebou poslední trénink roku, znovu se sejde 8. ledna Z n o j m o - Osmý prosinec byl pro A-tým posledním tréninkovým v roce 2017. Páteční dopolední fotbal na umělé trávě na Městském stadionu v Horním parku byl poslední tréninkovou jednotkou před dovolenou. K dalšímu společnému tréninku se hráči sejdou až v novém roce 2018, konkrétně osmého ledna.

 
 
 

Závěrečný tréninkový týden roku byl ve znamení různých sportů. V úterý se hrál hokej, ve středu pro změnu stolní tenis. Poslední trénink ale patři fotbalu. Nesešel se k němu kompletní kádr. Radek Mezlík je po zranění, zubařský zákrok vyřadil z tréninku Rosťu Šamánka, Stijepo Njire a Oleksiy Chereda dostali svolení odcestovat do svých vlastí dříve. Chyběl také brankář Vlasta Veselý, který měl na konci podzimní sezóny problémy s kolenem, na operační zákrok se ale čekalo až po posledním mistrovském utkání. Operaci má zdárně za sebou a na začátku roku bude připraven naskočit do zimní přípravy.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin