Dva úspěšné turnaje naší U15!

Dva úspěšné turnaje naší U15! Naše U15 se pod vedením trenérské dvojice Dvořák-Dítě účastnila dvou turnajů. Oba byly velice úspěšné a moc rádi se tím na našich stránkách chlubíme! Děkujeme za informace asistentovi trenéra U15 Marku Dítěti!

Turnaj Přelouč:

Na první z turnajů jsme se vydali na třídenní turnaj do Přelouče, který letos hostil jubilejní 60. ročník celostátního žákovského turnaje. V dřívějších dobách zde hráli tento turnaj i významní hráči české reprezentace, potažmo ligový hráči jako např. Antonín Panenka,Tomáš Rosický, Petr Čech, David Limberský, Milan Baroš, Jan Chramosta, Václav Svěrkoš, atd.

Naši hráči se s náročným a velmi kvalitně obsazeným turnajem vypořádali velmi dobře, když po výsledcích: 1.SC Znojmo - FK Varnsdorf 5:1
1.SC Znojmo - Přelouč 2:1
1.SC Znojmo - Písek 4:1
1.SC Znojmo - SFK Vrchovina 10:1
1.SC Znojmo - AC Sparta Praha 0:0
postoupili do závěrečného finále proti FK Ústí nad Labem, který z tribuny sledoval ligový brankář, bývalý hráč našeho klubu a znojemská legenda Vlastimil Hrubý, který přijel předávat na tento turnaj ocenění.
Ve finále jsme porazili celek z Ústí 3:1 a celý turnaj vyhráli.

Naše mužstvo nezískalo jen pohár z první místo, ale posbíralo i mnoho dalších ocenění, jak týmové, tak i individuální:
Soutěž aktivity, kde naše mužstvo vstřelilo nejvíce branek ze všech týmů na turnaji.
Soutěž slušnosti, která se skládala z vystupování a chování hráčů na hřišti
Nejlepší střelec: Oldřich Pragr, 9 branek
Nejlepší brankář turnaje: Tomáš Hamza

odkaz na turnaj: zde

Na další turnaj jsme vyrazili společně s kategorií U11 na zahraniční turnaj do chorvatské Fažany, kterého se zúčastnili týmy z Itálie, Slovinska, Chorvatska a my, jako jediný zástupce Česka.
V tomto turnaji se nám bohužel, ani v jedné kategorii nepodařilo vystoupat na nejvyšší příčku, kdy naše U11 prohrála ve finále 3:2 s italským týmem PSP Team Italia Blue.
V kategorii U15 náš tým prohrál s tímto týmem už v semifinále a musel tak hrát zápas o 3. místo, které naše družstvo zvládlo a porazilo slovinský tým NK Opatija 2:1.
V obou kategoriích jsme převzali i ocenění pro jednotlivce, kdy náš brankář Šimon Plicka byl po zásluze vyhlášen jako nejlepší brankář v této kategorii a v kategorii U15 byl nejlepší střelec opět Oldřich Pragr,který vsítil 6 branek.