Hráči na zkoušku? Blízko k angažmá mají Avdić i Ambrozek

Hráči na zkoušku? Blízko k angažmá mají Avdić i Ambrozek Z n o j m o - Začátek nového týdne se pro tým načal tabatou. V kádru už byste marně hledali brněnského obránce Lukáše Zukala a jihlavského stopera Filipa Vedrala. Po sobotním utkání s Vídní skončila zkouška i pro maďarského záložníka Dávida Baila. Blízko k propracování do znojemského kádru mají naopak stoper Muamer Avdić a záložník Jan Ambrozek.

 
 
 

Bosenský stoper Muamer Avdić absolvoval s týmem prakticky celý dosavadní průběh zimní přípravy včetně kondičního soustředění a jeho propracování do kádru se dalo očekávat. To Honza Ambrozek si vydobyl šanci na angažmá až při druhé znojemské zkoušce. Oba dva nechyběli na startu dalšího tréninkového týdne. S týmem trénují nově i Pepa Rapouch a Michal Garčic, kteří by měli na jaře působit v Tasovicích. Zkouška skončila pro obránce Lukáše Zukala a Filipa Vedrala. Do kádru se nepropracoval ani maďarský Dávid Bailo. Klub se ale i nadále poohlíží po případném doplnění kádru. V týdnu by se ještě někteří hráči měli do přípravy zapojit. Momentálně je vše ve fázi jednání.

Pondělí bylo jinak proti hráče poměrně náročně, odpoledne totiž byla na programu tabata a následně i běhy na tartanu. Nabitý týden pak dokreslují rovnou dvě přípravné utkání. Ve čtvrtek proti HFK Olomouc, v sobotu proti Vyškovu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin