Kluci mají velký potenciál se zlepšovat, říkají trenéři U13 Pikolon a Turek

Kluci mají velký potenciál se zlepšovat, říkají trenéři U13 Pikolon a Turek Z n o j m o - I náš žákovský tým U13 se stejně jako mladší kategorie poměřuje s nejlepšími moravskými týmy. Po náročných bitvách obsadili svěřenci trenérů Martina Pikolona a Miroslava Turka po podzimu devátou pozici. Právě oba trenéři uplynulý rok hodnotí a vidí ve svých svěřeních velký potenciál.

 
 
 

HODNOCENÍ PODZIMU OD TRENÉRŮ MARTINA PIKOLONA A MIROSLAVA TURKA

Přípravné zápasy, ale i úvod sezony se nám vydařil jak herně, tak i výsledkově. V průběhu září přišel herní útlum, kde jsme prohráli několik zápasů za sebou. Začali se projevovat někdy až příliš velké rozdíly v kvalitě hráčů, a než se nám to podařilo alespoň částečně odstranit, tak uběhla téměř celá podzimní část soutěže. Jednou z příčin také bylo třináct nevyužitých pokutových kopů, což nikdy nikomu v zápase nepřidá. I tak mají kluci velký potenciál se zlepšovat, protože i přes tyto prohry to kluky baví a to je v tomto věku také hodně důležité.

Konec podzimní části nás zastihl ve výborné formě, obzvláště poslední dva zápasy, které snesly ty nejpřísnější parametry. Důvodem byla změna formy tréninkových jednotek, kde bylo cílem odstranění herních nedostatků a hráče dostat jak do herní, tak psychické pohody.

Momentálně se účastníme halových turnajů, kterými zároveň zakončíme podzimní část sezóny, respektive tréninkově vyplníme přechodné období.

Podzim 2017/18
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
91340910 44:86
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin