Na zápas v Příbrami vzpomínám, ale je to pryč, nečekám vyhecovaný duel, říká David Helísek

Na zápas v Příbrami vzpomínám, ale je to pryč, nečekám vyhecovaný duel, říká David Helísek Z n o j m o - S kým jiným si z našeho kádru před zápasem v Příbrami popovídat, než s pamětníkem obou vzájemných utkání ze sezóny 2013/14. Obránce David Helísek s námi vzpomínal především na jarní utkání z roku 2014, které přineslo remízu 1:1 a vzbudilo řadu kontroverzí. Dle Davidových slov už je to však vše dávno pryč.

 
 
 

Co se ti jako první vybaví, když se řekne Příbram?
Vzpomínám si samozřejmě na utkání, kdy jsme tam remizovali v první lize, inkasovali jsme v nastaveném čase a tím jsme, dá se říct, ztratili šanci na záchranu.


1.k. FNL
Sobota
29. července
17:00 hod.
On-lineTwitter

1.FK PŘÍBRAM

1.SC ZNOJMO FK

STADION U LITAVKY

Jak vnímáš utkání s odstupem tří let?
Už ho ani nějak nevnímám, protože je to dávno pryč. Tenkrát to bylo takové...rozhodčí udělal chyby na obě strany. Za stavu 1:0 jsme mohli dát pojišťovací gól, bohužel jsme nedali.

Může to být proti Příbrami vyhecované vzhledem k té minulosti a vyrovnávajícímu gólu po faulu? I když už moc pamětníků v našem kádru není...
Myslím, že to vyhecované nebude. Stojí proti sobě úplně jiné mančafty. Samozřejmě v nás, co jsme tam tehdy hráli Cihla, Laci, Dan Odehnal, nějaká křivda pořád je, ale myslím si, že to bude klidný zápas proti tomu, co se odehrálo tenkrát.

Jak vidíš Příbram? Hodně změn v kádru, nový trenér. Poměrně nevyzpytatelný zápas. Nikdo neví, co od toho plus mínus čekat...
Abych pravdu řekl, já taky nevím. Sice Příbram sestoupila z první ligy, ale druhá liga je pro ní v podstatě nová, dlouho byla v nejvyšší soutěží. Vůbec nevím, uvidíme až v samotném utkání.

Soustředění na tréninku před @1.fkpribram #javor #štrombi @zina.cr.sk

Příspěvek sdílený 1.SC Znojmo FK (@1scznojmofk),

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • adminMilanŠoba: Vše je a bylo v zápasech na hlavní stránce. ...
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin