Podruhé během krátké chvíle do Ostravy, o ligové body budeme bojovat ve Vítkovicích

Podruhé během krátké chvíle do Ostravy, o ligové body budeme bojovat ve Vítkovicích Z n o j m o - V krátkém časovém sledu nás cesta zavede opět do Ostravy. V úterý jsme zde odehráli pohárové utkání s Petřkovicemi, nyní míříme v rámci 3. kola Fortuna národní ligy do Vítkovic. Náš soupeř má po dvou kolech stejný bodový počet jako my, když získal bod za domácí remízu s Ústím nad Labem. Výkop utkání je naplánován na páteční osmnáctou hodinu.

 
 
 

Vítkovice mají za sebou v uplynulé sezóně nováčkovský ročník Fortuna národní ligy a nutno říct, že byl pro ně pořádně dramatický. Po podzimu totiž nevypadaly vyhlídky Ostravanů nikterak růžově a byli se šesti body pasování společně s Prostějovem na jasné kandidáty sestupu. Ovšem trenérské duo West, Kopecký zavelelo na jaře se svým celkem k nebývalém comebacku a stalo se příjemným překvapením. Vždyť v tabulce jara se Vítkovičtí umístili na šestém místě a cíl udržet druhou ligu splnili.


3.k. FNL
Sobota
11. srpna
18:00 hod.
On-lineTwitter

MFK VÍTKOVICE

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION VÍTKOVICE

Do druhé sezóny by se Vítkovice rády vyhnuly sestupovým starostem a mizernému podzimu. Pomocnou ruku podal co se týče kádru svému sousedovi Baník Ostrava, který poslal do Vítkovic na hostování hned kvartet hráčů - Ožvolda, Szotkowski, Honiš a Matěj. Zajímavými akvizicemi se jeví i Hýbl z Olomouce a Filip Twardzik, jehož si možná pamatujete z působení v Celticu Glasgow. Náš páteční soupeř ale bude spoléhat i na osvědčené opory, v útoku je to bezesporu Vladimír Mišinský. Tři tyče hájil v minulé sezóně spolehlivě Josef Květon. Zásadní změnou se tak jeví pouze odchod poloviny trenérského dua. Ivan Kopecký přijal nabídku prvoligové Jihlavy.

Start do nové sezóny Vítkovicím příliš nevyšel. Načaly je domácí bezbrankovou remízou s Ústím nad Labem a následně si odvezly debakl z Opavy. Ostravané podlehli favoritovi na postup 2:6. Utkání ale notně ovlivnila červená karta Honiše ve 23. minutě. Do té doby byli svěřenci trenéra Westa v horkém počasí domácím vyrovnaným soupeřem. Povzbuzení nepřišlo ani v týdnu v domácím poháru, kdy Vítkovičtí podlehli třetiligovému Hodonínu. V tabulce jsou na tom ale Vítkovice vyjma poháru stejně jako my, tedy s jedním bodem.

Vzájemné zápasy z minulé sezóny skončily vyrovnaně. Každý z týmů si ustrážil domácí prostředí. My jsme doma zvítězili 3:2, Vítkovice na své půdě 3:0.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jarda001: Ondřej Machuča je na zkoušce v Jihlavě ...
  • Jarda001: A jak je na tom vubec michal holub ktery prisel ...
  • Jarda001: Tak to moc nechapu protoze kdyz tady hral tak mi ...
  • Fridrich: Dominik Urbančok poslán do Vyškova. ...
  • hodakkarel: MOL Cup se losuje ...
  • Fridrich: S námi je to přejde.... ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin