Situaci nám komplikuje rozsáhlejší marodka, říká před utkáním s Olympií Praha trenér Balcárek

Situaci nám komplikuje rozsáhlejší marodka, říká před utkáním s Olympií Praha trenér Balcárek Z n o j m o - Ve sváteční den nás čeká poslední domácí utkání roku. V rámci 15. kola Fortuna národní ligy budeme hostit nováčka - Olympii Praha. Trenéru Jiřímu Balcárkovi dělá před zmíněným duelem starosti rozsáhlejší marodka a také nečitelnost soupeře. Pražané jsou pro všechny soupeře velkou neznámou, možná i proto jsou aktuálně nejlepším týmem na hřištích soupeřů.

 
 
 

Nepovedené zápasy chce tým většinou rychle napravit, nás ale čekala po prohře ve Varnsdorfu reprezentační přestavka. Jaká byla nálada?
Nějakým způsobem jsme si utkání ve Varnsdorfu důkladně rozebrali, potrénovali. Samozřejmě po prohře nikdy není nálada ideální, ale cítím v týmu odhodlání a chceme zaváhání na severu Čech napravit. Situaci nám ale komplikuje rozsáhlejší marodka. Budeme čekat na předzápasový trénink, jak se nakonec situace vyvine, kdo do utkání bude moci nastoupit a kdo ne.


15. k. FNL
Pátek
17. listopadu
19:30 hod.
On-line Twitter

1.SC ZNOJMO FK

FK OLYMPIA PRAHA

STADION HORNÍ PARK

Souhlasíte, že Olympia je ze všech účastníků Fortuna národní ligy asi nejnevyzpytatelnějším týmem?
Souhlasím, soupeř je to nečitelný jednak ve své hře a také v tom, že nedávno změnil trenéra. Obě dvě utkání hráli v úplně jiném rozestavení. V tomhle to bude hodně těžké. Málo čitelný tým, ale svoji sílu určitě má, zvítězil v Sokolově, v Příbrami.

Olympia je určitě svými výsledky překvapením podzimu, vždyť nasbírala dvacet bodů. Jen málokdo by ale čekal, že když se podívá na tabulku zápasů venku, vévodí jim právě Pražané. Do Znojma tak přijede nejnebezpečnější tým ligy na hřištích soupeřů...
Plyne to možná i z toho, že Olympia je nováčkem. Je podceňovaným týmem, hraje bez starostí. Ostatně, i co jsme viděl z videí, Olympia se prezentuje takovým bezstarostným fotbalem.

Hráči Olympii už stihli za podzim posbírat čtyři červené karty...
Jak jsem zmiňoval, měl jsme možnost vidět některé zápasy a trochu to plyne z jejich hry. Jsou takoví trochu hrr dopředu a jistou roli hraje i horkokrevnost, nedisciplinovanost.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jarda001: Ondřej Machuča je na zkoušce v Jihlavě ...
  • Jarda001: A jak je na tom vubec michal holub ktery prisel ...
  • Jarda001: Tak to moc nechapu protoze kdyz tady hral tak mi ...
  • Fridrich: Dominik Urbančok poslán do Vyškova. ...
  • hodakkarel: MOL Cup se losuje ...
  • Fridrich: S námi je to přejde.... ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin