Trenéři společně - seriál interaktivních seminářů

Trenéři společně - seriál interaktivních seminářů Z n o j m o - Ve spolupráci UČFT, FAČR a ČOV vznikl nový projekt, jehož cílem je sdílení informací a diskuze pro trenéry. Mezi přednášejícími budou Antonín Barák, Jiří Vorlický, Luboš Kozel nebo Petr Kouba.

 
 
 

V rámci tohoto projektu se v každém kraji ČR uskuteční jeden půldenní seminář. V několika krajích již tento seminář proběhl a vzbudil velký ohlas. V zájmu všech je, aby seminář navštívili úplně všichni, proto stanovujeme vstupné na seriál seminářů „Trenéři společně“ ve výši 100,- Kč člen UČFT a 200,- Kč nečlen UČFT a zástupci ostatních sportů. Každý seminář je ohodnocen 4 kredity.

Na žádost Jihomoravského krajského fotbalového svazu se do této vzdělávací akce zapojil i náš klub 1. SC Znojmo FK, který umístil tuto pozvánku na svůj web a zve všechny zájemce k návštěvě této přednášky, která se uskuteční v úterý 10. dubna 2018 od 15:00 v KONGRES s.r.o, Hotel BOBYcentrum, ulice Sportovní 2A v Brně.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin