Umístění Hradce mě překvapuje, stále je to ale jeden z kandidátů na postup, říká asistent trenéra Miroslav Paul

Umístění Hradce mě překvapuje, stále je to ale jeden z kandidátů na postup, říká asistent trenéra Miroslav Paul Z n o j m o - Ani před posledním mistrovským utkáním roku nechybí rozhovor s trenérem. Nadcházejícího soupeře z Hradce Králové jsme ale tentokrát rozebírali s asistentem trenéra Balcárka Miroslavem Paulem. Východočeši se trápí, mladý kouč však stále vidí Hradec jako jednoho z adeptů na postup. I my však budeme bojovat o postupovou naději, výhra by nám zaručila přezimování v předních místech tabulky.

 
 
 

V posledním utkání roku nás čeká zápas v Hradci Králové. Ten byl před sezónou pasován na jednoho z hlavních kandidátů na postup, překvapuje tě, že je nyní až na sedmé pozici?
Vzhledem k tomu, že je to tým, který hrál loni první ligu a ke konci soutěže se prezentoval solidními výkony, kádr se moc nezměnil, tak mě to překvapuje. Ale potkalo to i jiná mužstva. Přesto je pro mě Hradec stále jeden z adeptů na postup. V sobotu bude potřebovat vyhrát, proto nás zde nečeká nic lehkého.


16.k. FNL
Sobota
25. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FC HRADEC KRÁLOVÉ

1.SC ZNOJMO FK

VŠESPORTOVNÍ STADION

Bereš tento zápas i jako takový duel o udržení naděje v bitvě o postup? Hradec bude v tomto případě pod větším tlakem...
Nedá se to tak jednoznačně říct. Na jaře ještě zbývá odehrát 14 kol, což je 42 bodů a pokud Hradec všechno vyhraje, postoupí. Může se stát, že bude mít na jaře povedenou šňůru. Samozřejmě se ale bude chtít už v sobotním utkání dotáhnout více na přední příčky tabulky. Na druhou stranu, já budu mluvit o nás, pro nás je také motivace v tom, že pokud by se nám povedlo bodovat, nejlépe vyhrát, tak jsme na dostřel prvním týmům. Tam by se přezimovalo příjemně.

S Hradcem už jsme v této sezóně hráli, doma jsme mu podlehli 1:3. Přednosti našeho sobotního soupeře jsou asi stejné jako tenkrát?
Rychlé mužstvo, především v krajních prostorech, Vlkanova, Zorvan, Martan. Je to velice silný tým do ofenzivy. Myslím, že v tomto ohledu je Hradec zdatnější do útoku, než do obrany. Teď je otázka, Pázler, Žondra nahoře, oba dva velice nepříjemní útočníci. Z jeho působení ve Znojmě dobře víme, jak špatně se hraje na Libora. Určitě nás do defenzivy čeká složité utkání, na druhou stranu, pokud chceme pomýšlet v Hradci na nějaké body, musíme vstřelit branku. Na nulu hrát neumíme.

Tři dosavadní vzájemné zápasy s Hradcem Králové a Jan Pázler tři góly. Budete se něj připravovat nějak speciálně?
Myslím, že kluci v kabině ho možná znají lépe, než my trenéři. Neřekl bych, že na něj budeme aplikovat nějakou speciální obranu. Je to ale samozřejmě hráč, kterému je třeba věnovat pozornost. Hráči Hradce v krajních prostorách, které jsem již zmiňoval, jsou však neméně kvalitní. Někdo Pázlerovi také musí situaci připravit, takže se budeme na Hradec připravovat komplexně.

Před zápasem s Olympií Praha se sestava skládala vzhledem ke zdravotním problémům celkem složitě. Zlepšila se situace?
Vypadl nám pro čtyři žluté Rosťa Šamánek. Někteří hráči mají šrámy, uvidíme, zda se dají do soboty dohromady. Hlavně by nás ale mělo motivovat, že jsme dokázali otočit domácí utkání s Olympií. Doufáme, že tento rok zakončíme pěkným výsledkem v Hradci.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin