Výkony starších dorostenců v přípravě mají vzestupnou tendenci

Výkony starších dorostenců v přípravě mají vzestupnou tendenci Z n o j m o - V plné přípravě jsou starší dorostenci. Ti mají za sebou měsíc především kondičních tréninků. Nechyběly však ani přípravné zápasy. V nich se ukazuje vzrůstající forma našich mladíků, což dokazuje především poslední výsledek se Skalicou, kde remizovali svěřenci trenéra Bečky 3:3.

Slatina (muži) - 1.SC Znojmo U19 5:2 (2:0)

Branky Znojma: 2x Svoboda

Sestava Znojma: Koukal (Polepil) -Balga, Herman, Pacula, Kováč - Gutev, Kaššai, Ševčík, Třiletý - Svoboda, Zonyga

Trenér Karel Bečka: V utkání dostali příležitost hráči širšího kádru, kteří toto utkání nezvládli, Slatina nás přehrála chytrostí.

KSV Röeschitz (muži) - 1.SC Znojmo U19 3:2 (0:2)

Branky Znojma: 2x Martinek

Sestava Znojma: Koukal - Koch, Herman, Pacula, Kováč - Kochan (Gutev), Kaššai, Křivánek, Ševčík - Martínek, Švarc

Trenér Karel Bečka: Nešťastná prohra vlastním gólem v poslední minutě, výborné utkání v tempu i v nasazení z obou stran. Ve druhém poločase dostali příležitost i dva hráči z U17. V prvním poločase už náš výkon snesl vyšší měřítko kvality.

MFK Skalica U19 - 1.SC Znojmo U19 2:2 (1:0)

Branky Znojma: Martinek, Pacula

Sestava Znojma: Koukal - Koch, Herman, Pacula, Kováč - Sysel (Balga), Kaššai, Křivánek, Kochan, Ševčík - Martinek/p>

Trenér Karel Bečka: Ve Skalici jsme v první poločase soupeře podcenili, neběhali jsme a souhra byla taky mizerná, ve druhém poločase se naše hra podstatně změnila, výsledkem bylo vyrovnání a i další šance.

Trenér Karel Bečka hodnotí celý týden: V utkáních dostali příležitost všichni hráči co byli zdraví, začali jsme konečně střílet i branky. V posledních dvou utkáních bylo i méně chyb v obranné činnosti.