Žáci v Jihlavě předvedli dva rozdílné poločasy

Žáci v Jihlavě předvedli dva rozdílné poločasy Z n o j m o - Ani naše žákovské kategorie v zimním období nezahálejí a hrají svá utkání, aby se připravily na jarní odvety. Soupeřem našich mladíků byla FC Vysočina Jihlava, která hraje nejvyšší žákovskou soutěž.

FC Vysočina Jihlava U15 - 1.SC Znojmo U15 4:2 (1:2)

Branky Znojma: Bartůněk, Prágr

Sestava Znojma: Hamza - Špalek Š., Pecina, Vocílka, Fiby, Bartůněk, Sadílek, Palatka, Prágr, Škopek, Březina. Střídali: Felcan, Špalek J., Synek, Pintera

Trenér Václav Dvořák: Odehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. Pro mě snesla měřítko hlavně první půle, ve které jsme šli do vedení 2:0. Ve druhém poločase soupeř stejně jako my prostřídal. Měli jsme velké problémy v přechodové fázi, kdy jsme ztráceli míče po efektivním presinku soupeře. Jihlavští nás ve druhé části přehrávali a zaslouženě zvítězili.

FC Vysočina Jihlava U14 - 1.SC Znojmo U14 5:2 (1:2)

Branky Znojma: Šuba, Štola

Sestava Znojma: Vaněk - Kselík, Navrátil T., Valášek, Kozyuk, Bartoněk, Surovec, Vybíral, Štancl, Jonáš, Šuba. Střídali: Švejkar, Košíček, Štola

Trenér Miroslav Steinhauser: Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a odhodlaně, výsledkem byl velice dobře zvládnutý první poločas. Z dobře organizované obrany jsme vyráželi do brejků a vedení mohlo být i daleko vyšší než o jednu branku. Do druhé půle jsme vystřídali a vinou změny na postě brankáře jsme inkasovali laciné branky. Nic to nemění na tom, že jsme odehráli výborné utkání s ligovým soupeřem. Je jen škoda, že jsme nenastoupili v nejsilnějším složení, jelikož někteří hráči chyběli.