Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-8-21" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
21.08.2016, 22:48
 
 
Byl jsem na zapase Lisen-Trebic a mužu říct mame na hostovaní dobré hràće, Kuba Konvalina dostal volno kvuli uternimu zapasu se Zlinem,v Mol cupu,/tam my uz nejsme/ PetrVavrik super vykon a Patrik Bogner byl u Vsech tří branek,Tihle dva hráči podle trenera Mazury byli rozdílovými hráči...
 
 
fanouseksc | znojmo
21.08.2016, 22:27
 
 
Chlapy pojdme prestat horekovatnad cervenou kartou a pohadkyz minuleho tydne kdy jsme vyhrali nad neskodnou Vlasimi,tedjedem dal a Nas Velky trener urcite neco vymysli...
 
 
21.08.2016, 19:21
 
 
Reakce na FRIDRICH: A proto jeď v pátek do Budějc. Budu ...
Přemýšlím o tom, budu totiž na půl cesty ze Znojma kempovat, tak možná naše přijedu podpořit taky Smajlík
 
 
21.08.2016, 18:47
 
 
Fendrich (Opa):
Těsně před prvním gólem jste zasáhl útočníka Ledeckého a domácí publikum volalo po vašem vyloučení. Jak jste situaci viděl?
Těžko říct. Šel jsem do souboje s domácím útočníkem a trochu jsem jej štrejchnul. Útočník si ale balon píchl směrem k praporku, takže si myslím, že rozhodčí mohl ukázat i žlutou kartu.
 
 
FRIDRICH | praha-znojmo
21.08.2016, 13:36
 
 
Reakce na Junior28: Taky nevím co to má znamenat ta pořa...
A proto jeď v pátek do Budějc. Budu mít vlastní oplocený sektůrek, pivíčko mi zase budou dávat bez fronty, je to pod ochozy, takže když minule pršelo, tak v pohodě. Když jsme dali gól, tak jsem si radostí mohl v sektoru zaběhat. Navíc tam vyhrajem. Takže plno lákavých nabídek včetně mého prokouřeného úsměvu.

Bude v pátek v kotli SC znít : UŽ JSME TADY nebo jen mé hurónské UŽ SU TADY ??
 
 
21.08.2016, 13:16
 
 
Reakce na demon.: Dneska to bylo výborné. Jdu na fotbal ...
Taky nevím co to má znamenat ta pořadatelská služba u vchodu. Domácí fanoušci nikdy nic na hřiště neházeli a přijde mi docela ponižující když jdu na fotbal se synem, kterému beru pití a musím ho odevzdat a pak vidím jak v sektoru hostí fanoušci hází dýmovnice popř. světlice. V utkání s baníkem se to dá ještě pochopit, ale na jiná utkání bych toto opatření určitě zrušil. Spoustu fanoušků to totiž odradí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin