Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-3" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
03.12.2017, 23:40
 
 
Pro Jarda001: Jardo, píšeš, že souhlasíš s většinou až na tu produktivitu, ale pak mi vlastně dáváš za pravdu, že jsme měli dát o pár gólu více a že obrana je hodně(krát) nedůrazná a laxní. Navíc to uzavíráš slovy, že je potřeba zapracovat a bodovat více se slabšími týmy, takže .....

.... první 3 zápasy FNL na jaře hrajeme s posledními 3 týmy v tabulce, takže když se všemi těmi dáme více gólů, než oni a tím pádem vyhrajeme, tak vezmu i zpět tu produktivitu. Klidně, ať vyhrajeme "jen" 1:0 či 2:1, pokud to bude 9 bodů ze 3 zápasů, tak OK.
Proti komu jinému bychom měli bodovat, než s 3 nejslabšími týmy momentálně ve FNL?
A pak bude po těchto 3 duelech pikantní souboj s Opavou, kde se ukáže zda-li máme či nemáme o co bojovat respektive zda bude sezónu o honbou za HET ligou a přímý souboj s Opavou to napoví, pokud jen tyto 3 zápasy předtím zvládneme.

Jestli je nezvládneme, tak nemáme co dělat nejen v HET lize, ale vypadneme i s cíle klubu tj. TOP 6!

A chtě nechtě hrají hráči i o fanoušky, kteří se budou rozhodovat podle těchto 3 utkáních jara.
... bude to lámání chleba, pokud uspějí, tak budou zase návštěvy k 1000 divákům, pokud neuspějí, tak si dovolím tvrdit, že návštěvy budou poloviční a nižší a možná jen 1-2 zápasy se vyšplhají nad 500.

Takže i to jde ... kotel tam bude vždy, ale hráči nehrají jen pro kotel. Hrají za sebe, za Znojmo, za klub 1. SC Znojmo i pro diváky, kteří se chtějí fotbalem bavit a oni na to mají, jen je potřeba to dokázat na hřišti!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin