Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-7" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
07.01.2018, 23:40
 
 
Reakce na sobito: Podle mě si ty asi jedinej kdo si dělá...
... nemyslím si, že jsem jedinej, ale určitě jsem jeden z mnoha, který si to přeje, aby tým bojoval o postup do 1. ligy a tak by to zkrátka být mělo vzhledem k tomu, jak píše josta, že tým již účastí v 1. lize se k tomu zavazuje. Přijde mi to alibistické říkat, že tým nemá ambice. Souhlasím s tím nejen jak píše josta, ale říká to i více lidí, kteří sem nepíšou.

Klub by měl mít mysl vítěze a bojovat vždy o nejvyšší příčky a reálně si sice řekli TOP 6 a místo pod TOP 6 je neúspěch, ale také si myslím, že kromě reálného cíle klubu by v každém fotbalistu a trenérovi by přece měli být ty nejvyšší mety a to je v tomto případě postup! Ostatně, jak už jsem psal s první "TOP 5" jsme hráli důstojně (výsledkově).
 
 
josta | znojmo
07.01.2018, 22:39
 
 
Reakce na robert.knebl: Já myslel, že tým se chce ještě ...
..souhlas. Ambicemi musí být nejvyšší. Nedávná minulost, tj. účast v 1. lize nás k tomu zavazuje. Soupeři nás tak také čtou.
Doufám, že další ztráty již nebudou. Pokud odchody již nebudou a bude k dispozici Mešaninov, tak je ta šance být velmi vysoko reálná.
Snad se jaro podaří..
 
 
07.01.2018, 17:11
 
 
Reakce na robert.knebl: Já myslel, že tým se chce ještě ...
Podle mě si ty asi jedinej kdo si dělá postupové ambice.. klub se nikde neprezentuje tím, ze by chtěl postoupit přece..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin