Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-12" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
demon. | Okurkari
12.04.2018, 21:01
 
 
Reakce na Jiří_M.: Démone, jelikož se šetří, tak proto p...
Sobota je 14. Profesionální fotbalisti nezvládnou dva zápasy ve čtyřech dnech?
Hrát ve všední den o půl pátý ke prostě ultrakravina. Ja zítra třeba též dělám do pěti jako tisíce dalších. Ok, ja su osel a stejně na druhou půlku povalím, ale kolik takovejch je? Tuším, že se ten počet bude hodně natěsno blížit nule.
 
 
Jiří_M. | Znojmo
12.04.2018, 19:27
 
 
Démone, jelikož se šetří, tak proto pátek 16:30. jelikož pozdější (sobotní či nedělní) termín nepřipadá v úvahu z důvodu dohrávky zápasu 17. dubna ve Frýdku-Místku. Nic se však nemění na tom, že termín 16:30 je postaven na hlavu. Jako kdyby nikdo nechodil do práce, že?
 
 
demon. | Okurkari
12.04.2018, 16:19
 
 
Z který hlavy vypadl pátek 16:30? Jste normální? Příště co, středa 10:15? Pokud to chcete hrát furt pro dvě stě lidí, jdete na to dobře...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin