Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-11" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
11.06.2018, 13:24
 
 
V příští sezóně FNL budeme hrát proti Prostějovu a Chrudimi (postupující z MSFL a ČFL), když k tomu přidáme Zbrojovku Brno a Jihlavu, tak je o týmech FNL jasno.

K posilám:
Ordoš - za sebou spoustu zkušeností. Jen doufám, že má stále fazónu a nebyl do služeb 1. SC povolán "jen" skrze jméno? Trošku mě zaráží to poslední angažování ve 4. třídě v Rakousku, ale snad to je jinak.

K brankáři: také jsem zvědav zda-li zkušenost z Polska, Baníku a jiných klubů prodá i zde. To, že tu chybí ikona Vlasty Hrubého je jasné. To, že dle mého před lety chytal famózně Jirka Doleček, tak na tom se také dle mého více fanoušků shodne a dnes mohl hrát nejen v 2. lize, ale možná bojovat i o 1. ligu, ale na "kdyby" se nehraje a kdo ví, kde je mu konec? Pokud se nepletu, tak v IE Znojmo.

Bude se takto posilovat každá řada? To znamená i obránce, záložník? A kolik vlastně posil bude?

V sobotu jsem byl na rozlučce Tomáše Rosického - zážitek! Vyprodaná Generali Aréna, tak jsem v souvislosti s tím zvědav, kdy bude vyprodáno ve Znojmě v "Hostan areně" nebo vlastně v Městském stadiónu Husovy sady nebo jaký název oficiálně má teď fotbalový svatostánek?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin