Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-5" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
mišák.z | Znojmo
05.06.2018, 23:17
 
 
Reakce na robert.knebl: Ahoj, jsem zvědavý na posily, ...
Souhlasím že každý rok bude těžší a těžší se dostat do ligy . Teď je to Brno a Jihlava. Další ročník to bude třeba Dukla ,Liberec a nemůžeme donekonečna říkat kdo sestoupí z ligy že jsou favoriti . O postup budou usilovat i další kluby z druhé ligy. Podle mě vedení musí říci hrajeme o postup a ne budeme hrát jako každý rok do 6 . místa . Beru když se dá cíl do 4 místa ale proboha proč do 6 místa. To mě připadá že nemáme žádné ambice. Jsem zvědav na posily , proč se nepokusit letos. Nedívat se doprava doleva a jí si za svým snem.... Postup
 
 
robert.knebl | Znojmo
05.06.2018, 22:43
 
 
Ahoj,

jsem zvědavý na posily, proč někdo z těch, co naznačují nenapíší přímo posily, o kterých ví(te)?

Jsem zvědavý na příští sezónu.

Cíl, aby 1. SC Znojmo hrálo příští sezónu kolem 6. místa tu už byla, ale dobře rozumím tomu správně, že se má konsolidovat tým a pak v příštím ročníku už usilovat o postup.

Proč neusiluje už v příštím ročníku?

Protože hlavní adept na postup bude Jihlava a Brno? A je mi jasné, že se k nim přidají exligové mančafty typu HK, ČB, Viktorie Žižkov a možná po letošní sezóně i Pardubice, Třinec a Sokolov (není náhodou, že tam podepsal opět smlouvu na trenérském postu Horváth a jde tam i náš masér (nyní vlastně exmasér Znojma). No dobře, ale jestli si někdo myslí, že ten další ročník (2019-2020) bude jednodušší na postup, tak se dle mne šíleně plete.

Každý rok to bude složitější a složitější se dostat mezi VIP smetánku I. ligy. Jsem rád, že jsem alespoň 1x v životě HET ligu zažil, ale rád bych to zažil i na znojemském stadiónu!!!

K utkáním Opavy - myslím, že mělo být cílem marketingu sem Opavu dostat pro atraktivitu diváků i za cenu toho, že bychom jim nabídli co nejlepší podmínky, protože dle mého fanoušci Opavy jsou schopní dojet i z Polska a chodili by sem více lidí, než na 1. SC, pokud nám to vyfouklo Brno, tak to je dle mého škoda!

Taková šance vidět tady duel Baník - Opava, Opava - Sparta, Opava - Plzeň či Opava - Slavie nebo Opava - Olomouc ... to je prostě jedinečné. Pokud to ještě jde, tak bych z pozice marketingu udělal vše proto, abychom získali možnost, aby tu Opava hrát mohla.

K rošádám na poli mimo trávník se vyjadřovat nebudu a jen bych rád viděl výsledky, progres a nějakou jasnou strategii a plán, který bude i veřejně znám.

K posilám jsem více, než zvědav, ale na druhou stranu jsem rád, že dostanou šanci noví hráči. Myslím, že potřebujeme někoho jako je Toše!
Vlastně si myslím, že kdyby se Toše vrátil, tak by v tuto chvíli mančaftu dle mého pomohl.
A proč se klidně opět nevrátit k Markovi Heinzovi a spol. Když tu působil, tak ta druhá liga mu seděla a bylo se nejen na co dívat, ale fakt nám pomohl vykopat I. ligu.

Přijede sem asijský (čínský) několikanásobný mistr, ale myslím, že by to chtělo pořádnou propagaci nejen na FB a webu, aby to pak nebyla ostuda o 500 lidech.
Takový mančaft si zasluhuje úplně jiný počet na stadiónu!!!
A ideálně je překvapit jako PAOK Soluň v přípravě před lety (už ani nevím kdy)

 
 
tokok17 | Znojmo
05.06.2018, 17:59
 
 
Finále poháru live odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin