Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "HodakKarel" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
21.05.2018, 16:25
 
 
Reakce na T.D.: Vážení, měli byste byt trosku soudní a p...
PO podzimu se především zranili v té době klíčoví hráči..Cihlář, Mezlík, se zraněním se potýkal Veselý, Štrombach, Lacko, Šamánek, Machuča...a to možná není všechno. To se vám zdá málo? Na mužstvo jako je Znojmo? To je víc než polovina základní jedenáctky. Díky Avdičovým kartám někdy trenér neměl ani dva klasické stopery.
 
 
21.05.2018, 00:05
 
 
Reakce na robert.knebl: Výkon fotbalistů je tragédie a n...
souhlas a to jsi zapomněl např. na Todora...dovolím si tvrdit, že přesně tohle je hráč, který tomuto týmu chybí. Ale i další šéfové týmu, kteří i když nehráli měli obrovské slovo viz.Roman Hříbek. A co je vůbec nejdůležitější, ten tým strašně chtěl, chtěl vyhrávat, chtěl postoupit, chtěl být prostě nejlepší a bylo to vidět už na tréninku při banálních soutěžích o "čokoládu"...ani tam nikdo nechtěl prohrát. Především ta touha a síla něco dokázat, tomuhle týmu chybí. A to bude nutné změnit, ale ne tím že odejde trenér, ale odejdou hráči.
 
 
20.05.2018, 20:38
 
 
Reakce na Jarda001: A zmenit trenera a Kalvoda at dela t...
Jistě říká se, že nejjednodušší je vyměnit trenéra. Věřím, že touhle cestou klub nepůjde. Hráči mají vše co mít mají, p.Tunka se k mnohým zachoval velmi velkoryse a nedá se říct, že by mu to vrátili výkony. Spíš by si měli sáhnout do svědomí hráči, než trenér a majitel.
 
 
20.05.2018, 17:41
 
 
Ano je to bída. Ale bohužel není kde brát a to ani v dorostu, stačí se podívat na kvalitu soutěže, kterou hrají, výsledky jaké dosahují a je jasné, že tudy cesta moc nevede. A v "A" mužstvu? Jestli hráči i přes proslov trenéra odehrají někteří další špatný zápas? Hrají o své angažmá na další rok. A je v tuto chvíli jasné, že kádr dozná zásadních změn. Tak se do něj někteří prostě nevejdou.
 
 
19.05.2018, 13:19
 
 
Reakce na demon.: A možná trošku ne úplně košer poznámka...
Na co mám reagovat, nic jsi nenadhodil. Ke mě se žádný drb nedostal.
 
 
18.05.2018, 20:10
 
 
To by mne celkem zajímalo, jaké blbosti kolují stadionem :-D
 
 
21.03.2018, 18:17
 
 
Neukazuje to vůbec nic. Jediné co bych řekl,že ti co přišli na fotbal zaslouží obdiv a kotel dvojnásob...v takové kose, co byla,patří jen poděkovat. Tím je myslím vysvětleno, proč mnozí radši půjdou do tepla haly.
 
 
07.03.2018, 21:21
 
 
Reakce na doktor_n: TAK TO POTES KOSTE :)) A BUDETE SI Z...
Škoda, že jsi nemohl přijít na setkání s fanoušky, ale třeba až budeš ve Znojmě můžeme si popovídat, na hlouposti reagovat nebudu. :-D Navíc z klubu nikdo odstraněn nebyl, to že se někdy lidé neshodnou je normální, čas většinou ukáže. např. s Otou jsme se v posledních dnech i týdnech několikrát sešli a v mnoha věcech se nyní shodli, ale tak to má být. Myslím, že třeba mezi námi, žádný problém nyní není. NA druhou stranu nikdy se nezavděčíte všem a ve Znojmě to platí dvojnásob.
 
 
06.03.2018, 20:54
 
 
Reakce na doktor_n: PANE HODAK PRISEL BYCH RAD ALE PRACU...
Smajlík uvidíme Smajlík nikdy neříkej nikdy. Asi tak. Smajlík
 
 
06.03.2018, 17:40
 
 
Reakce na robert.knebl: Ve středu jsem pracovně mimo, ta...
napiš 2-3 otázky tady na forum a zajistím odpověď Smajlík ale 2-3, znáš se, aby p.Tunka neodpovídal na tvoje otázky ještě v pátek večer :-D
 
 
05.03.2018, 21:18
 
 
Není nejjednodušší se přijít zeptat vedení ve středu? Nepochybuji, že tam zazní odpovědi na mnohé otázky.
 
 
08.08.2015, 10:58
 
 
Reakce na Kysi: To já věřím, že se všichni snaží. Ale za...
Kysi máš pravdu občerstvení byla katastrofa. To co se včera stalo je neomluvitelné. Nejste o nic míň či víc naštvaní než my s Otou v čele. Změna v hospodě měla vést k zlepšení celkově a stal se pravý opak. Hned v týdnu se to bude řešit a tohle se už prostě opakovat nebude. To, že přijde hodně lidí se dalo čekat a také jsme to čekali. Pozn.pro satana .. Já včera neměl čas ani na to jedno pivo, takže jsem měl asi dvě deci vody. To ale není omluva včerejší tragédie s občerstvením.
 
 
27.07.2015, 13:09
 
 
To není o privilegiích, to je tím, že Franta Střecha je na každém zápase SC, byl i nyní v Pelhřimově a tím pádem je jasné, že se plno informací dozví dřív než jiní novináři, kteří většinu informací přebírají nebo opisují z webu.
 
 
27.07.2015, 11:14
 
 
To se těžko dá zařídit. Novináři mohou pracovat i se spekulacemi nebo s tím co slyšeli a nemusí nikomu zdůvodňovat pokud to nakonec nevyjde. Oficiální web klubu, těžko může zveřejnit něco, co není 100%, pokud nejde o zkoušku hráče.
 
 
25.10.2014, 19:10
 
 
Reakce na hockfoot: proč máte v aktualitách napsané něco...
chybička se vloudila do statistik, ani Todor nemá 4 ale pouze 3
 
 
25.10.2014, 16:57
 
 
Libor má karet 7 a Todor v poháru hrát může. trest za karty se musí “odsedět“ v soutěži, ve které je dostane.na rozdíl od červené karty.
 
 
19.09.2014, 10:54
 
 
Reakce na ZPlanka_Redakce: To bylo v kompetenci Juniorsk...
Jedná se o projekt STESu a utkání přenášela rakouská streamová televize.
 
 
04.09.2014, 14:23
 
 
Reakce na robert.knebl: Z webu synotligy: Tzn., že 8.10....
Ne, není to definitivní. 100% to bude jakmile vydá rozhodnutí ředitel profesionálního fotbalu p. Lubas a ten je v tuto chvíli v zahraničí
 
 
03.09.2014, 09:08
 
 
Pohárové utkání se Zbrojovkou Brno je odloženo. důvodem je nejenom rekonstrukce stadionu, ale i bezpečnostní hledisko a v neposlední řadě chceme, aby utkání mělo atmosféru, kterou si derby zaslouží. Další info.připravujeme
 
 
01.09.2014, 15:59
 
 
Reakce na robert.knebl: V 73.min prohrává juniorka s Pří...
zas takové překvapení to není. Koukněte s kým nastoupila Příbram -Danoski, Tarczal, Kvida, Řezáč atd. to jsou všechno hráči s plno starty v lize. Pro naše kluky je to cenná zkušenost, bohužel vykoupená takto. Navíc někteří kluci hráli i včera za 19. Ale tohle je střet pro kluky s realitou skoro dospělého fotbalu. takhle se to musí hodnotit.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin