Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jiří_M. | Znojmo
14.06.2018, 20:05
 
 
Po včerejší debatě s Květošem jsem plný optimismu, permice si rozhodně koupíme. Jsme totiž zvědaví...
 
 
Jiří_M. | Znojmo
13.06.2018, 20:45
 
 
Na Vltavínu sem už byl, takže to by šlo Smajlík
 
 
Fridrich | praha-znojmo
12.06.2018, 22:41
 
 
Reakce na Jiří_M.: Chtělo by to takový tým, na který se ...
Třeba to bude Vltavín, ten mám za rohem....
 
 
Jiří_M. | Znojmo
12.06.2018, 21:03
 
 
Reakce na Fridrich: To by mne zajímalo, zda bude 15 celk...
Chtělo by to takový tým, na který se můžem reálně dostat ze Znojma na výjezd. Při vší úctě Prostějov neberu, ČD tam mají na cestu času dost, takže to kašlu...
 
 
Fridrich | praha-znojmo
12.06.2018, 19:53
 
 
Reakce na mišák.z: https://www.sport.cz/fotbal/2liga/cla...
To by mne zajímalo, zda bude 15 celků nebo někoho přiberou. Na stránkách FNL ještě nic není. Níže odkazy na rozhovor s Michalem Ordošem a fakt, že bohužel U19 sestoupila :-(

odkaz

odkaz
 
 
mišák.z | Znojmo
12.06.2018, 15:26
 
 
 
 
robert.knebl | Znojmo
11.06.2018, 13:24
 
 
V příští sezóně FNL budeme hrát proti Prostějovu a Chrudimi (postupující z MSFL a ČFL), když k tomu přidáme Zbrojovku Brno a Jihlavu, tak je o týmech FNL jasno.

K posilám:
Ordoš - za sebou spoustu zkušeností. Jen doufám, že má stále fazónu a nebyl do služeb 1. SC povolán "jen" skrze jméno? Trošku mě zaráží to poslední angažování ve 4. třídě v Rakousku, ale snad to je jinak.

K brankáři: také jsem zvědav zda-li zkušenost z Polska, Baníku a jiných klubů prodá i zde. To, že tu chybí ikona Vlasty Hrubého je jasné. To, že dle mého před lety chytal famózně Jirka Doleček, tak na tom se také dle mého více fanoušků shodne a dnes mohl hrát nejen v 2. lize, ale možná bojovat i o 1. ligu, ale na "kdyby" se nehraje a kdo ví, kde je mu konec? Pokud se nepletu, tak v IE Znojmo.

Bude se takto posilovat každá řada? To znamená i obránce, záložník? A kolik vlastně posil bude?

V sobotu jsem byl na rozlučce Tomáše Rosického - zážitek! Vyprodaná Generali Aréna, tak jsem v souvislosti s tím zvědav, kdy bude vyprodáno ve Znojmě v "Hostan areně" nebo vlastně v Městském stadiónu Husovy sady nebo jaký název oficiálně má teď fotbalový svatostánek?
 
 
mišák.z | Znojmo
09.06.2018, 10:14
 
 
Oprava …. zjistil že má 1 sc má....
 
 
mišák.z | Znojmo
09.06.2018, 10:13
 
 
Mám dotaz , dnes jsem na mobilu zjistil že c má na androidu apku. Nešlo by to trošku dát do kupy jde jen na tom facebook,jinak nic. Jinak super Smajlík
 
 
mišák.z | Znojmo
08.06.2018, 17:42
 
 
 
 
mišák.z | Znojmo
08.06.2018, 17:41
 
 
Velká škoda,tady ve Znojmě by přišlo mnohem víc diváků jak v odkaz
 
 
mišák.z | Znojmo
05.06.2018, 23:17
 
 
Reakce na robert.knebl: Ahoj, jsem zvědavý na posily, ...
Souhlasím že každý rok bude těžší a těžší se dostat do ligy . Teď je to Brno a Jihlava. Další ročník to bude třeba Dukla ,Liberec a nemůžeme donekonečna říkat kdo sestoupí z ligy že jsou favoriti . O postup budou usilovat i další kluby z druhé ligy. Podle mě vedení musí říci hrajeme o postup a ne budeme hrát jako každý rok do 6 . místa . Beru když se dá cíl do 4 místa ale proboha proč do 6 místa. To mě připadá že nemáme žádné ambice. Jsem zvědav na posily , proč se nepokusit letos. Nedívat se doprava doleva a jí si za svým snem.... Postup
 
 
robert.knebl | Znojmo
05.06.2018, 22:43
 
 
Ahoj,

jsem zvědavý na posily, proč někdo z těch, co naznačují nenapíší přímo posily, o kterých ví(te)?

Jsem zvědavý na příští sezónu.

Cíl, aby 1. SC Znojmo hrálo příští sezónu kolem 6. místa tu už byla, ale dobře rozumím tomu správně, že se má konsolidovat tým a pak v příštím ročníku už usilovat o postup.

Proč neusiluje už v příštím ročníku?

Protože hlavní adept na postup bude Jihlava a Brno? A je mi jasné, že se k nim přidají exligové mančafty typu HK, ČB, Viktorie Žižkov a možná po letošní sezóně i Pardubice, Třinec a Sokolov (není náhodou, že tam podepsal opět smlouvu na trenérském postu Horváth a jde tam i náš masér (nyní vlastně exmasér Znojma). No dobře, ale jestli si někdo myslí, že ten další ročník (2019-2020) bude jednodušší na postup, tak se dle mne šíleně plete.

Každý rok to bude složitější a složitější se dostat mezi VIP smetánku I. ligy. Jsem rád, že jsem alespoň 1x v životě HET ligu zažil, ale rád bych to zažil i na znojemském stadiónu!!!

K utkáním Opavy - myslím, že mělo být cílem marketingu sem Opavu dostat pro atraktivitu diváků i za cenu toho, že bychom jim nabídli co nejlepší podmínky, protože dle mého fanoušci Opavy jsou schopní dojet i z Polska a chodili by sem více lidí, než na 1. SC, pokud nám to vyfouklo Brno, tak to je dle mého škoda!

Taková šance vidět tady duel Baník - Opava, Opava - Sparta, Opava - Plzeň či Opava - Slavie nebo Opava - Olomouc ... to je prostě jedinečné. Pokud to ještě jde, tak bych z pozice marketingu udělal vše proto, abychom získali možnost, aby tu Opava hrát mohla.

K rošádám na poli mimo trávník se vyjadřovat nebudu a jen bych rád viděl výsledky, progres a nějakou jasnou strategii a plán, který bude i veřejně znám.

K posilám jsem více, než zvědav, ale na druhou stranu jsem rád, že dostanou šanci noví hráči. Myslím, že potřebujeme někoho jako je Toše!
Vlastně si myslím, že kdyby se Toše vrátil, tak by v tuto chvíli mančaftu dle mého pomohl.
A proč se klidně opět nevrátit k Markovi Heinzovi a spol. Když tu působil, tak ta druhá liga mu seděla a bylo se nejen na co dívat, ale fakt nám pomohl vykopat I. ligu.

Přijede sem asijský (čínský) několikanásobný mistr, ale myslím, že by to chtělo pořádnou propagaci nejen na FB a webu, aby to pak nebyla ostuda o 500 lidech.
Takový mančaft si zasluhuje úplně jiný počet na stadiónu!!!
A ideálně je překvapit jako PAOK Soluň v přípravě před lety (už ani nevím kdy)

 
 
tokok17 | Znojmo
05.06.2018, 17:59
 
 
Finále poháru live odkaz
 
 
02.06.2018, 18:42
 
 
Reakce na mišák.z: https://fotbal.idnes.cz/fotbal-znojmo...
hm, já slyšel nějaký jména a některý fakt dobrý. No necháme se překvapit
 
 
mišák.z | Znojmo
02.06.2018, 10:53
 
 
 
 
01.06.2018, 19:43
 
 
dneska jsem slyšel něco o posilách. Jestli to bude pravda, tak by to mohla být zajímavá sezona
 
 
mišák.z | Znojmo
01.06.2018, 17:59
 
 
Bylo by to fajn kdyby to vyšlo odkaz
 
 
AdminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
01.06.2018, 16:13
 
 
Reakce na mišák.z: Jen by mě zajímala letní příprava Zn...
Bude vše, i o přípravě - článek Smajlík
 
 
mišák.z | Znojmo
31.05.2018, 19:44
 
 
Nesplňuje akorát kapacitu stadionu ale tam se může dát vyjímka . Stejně by to bylo jen asi na dva zápasy.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin