Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Mišák.z | Znojmo
18.03.2018, 09:40
 
 
Chtěl jsem se zeptat ,bude se dnes hrát fotbal....
 
 
robert.knebl | Znojmo
17.03.2018, 22:30
 
 
Navíc 8 nula v sezóně v HET lize! Klobouk dolů!
 
 
robert.knebl | Znojmo
17.03.2018, 22:28
 
 
Pardón, chtěl jsem napsat 444 minut zápas s vychytanou nulou :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
17.03.2018, 22:27
 
 
Koukal jsem na HET ligu a statistiky a Vlasta Hrubý (exhráč 1. SC Znojmo) má již 444 minut zápas bez nuly! Hmmmm
 
 
robert.knebl | Znojmo
17.03.2018, 15:43
 
 
„Ve Znojmě se pokusíme uloupit tři body. Všichni hráči chtějí udělat všechno pro to, abychom se v tuzemské druhé nejvyšší fotbalové soutěži zachránili, a na hřišti se snažíme táhnout jako jedna parta,“ nezastírá zkušený harcovník v ústecké brance Petr Vašek.
 
 
phhp | Hodonice
17.03.2018, 09:54
 
 
Po odchodu Z.Planky jsou klubove stranky na urovni okresniho preboru.bohuzel.den pred prvnim zapesem a to nepocitam ze jde uz o 3 kolo zadne info o kadru odchody-prichody-hostovani.rozhovory,fot (dlouhý řetězec byl zkrácen) z treninku.az na obcasne strohe info nikde nic.asi klub nema zajem fanousky informovat,otazka jestli budu mit fanousci zajem o klub.
 
 
igino | bratislava
16.03.2018, 22:09
 
 
držím palce do jarnej časti... niečo na odlahčenie
odkaz
 
 
10.03.2018, 19:41
 
 
Pan Pláňka vedl web 1.SC super a moc díky pane a hodně štěstí fotbal Znojmo i staronoví funkcionáři i nový majitel.Pro nás fanoušky hrají borci na hřišti a my to určitě ohodnotíme i návštěvama.....a trenéři super Hodně štěstí!
 
 
10.03.2018, 12:14
 
 
Budějky padly, Pardubice remizovaly, Třinec rovněž. V neděli další bude důležité vyhrát.
 
 
adminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
09.03.2018, 14:17
 
 
První důkaz aktuálnosti - informace o tom, že je oficiálně odložen náš zápas ve Frýdku-Místku máme na webu, Facebooku i Twitteru dříve, jak třeba náš soupeř, kde se mělo hrát či na oficiální stránce či Facebooku FNL.
 
 
AdminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
09.03.2018, 14:15
 
 
Zdeňkovi Plánkovi jsem pomáhal s videorozhovory a měl jsem na starosti i Twitterové přenosy, sem tam i něco na web či Facebook. Po Zdeňkově odchodu (za sebe mu za jeho práci velmi děkuji, dělal ji příkladně obětavě a s vervou a vše i dobře vypadalo) se budeme (ve spolupráci s Karlem Hodákem, který mi bude dodávat informace, které budu rovněž získávat i od trenéra Leoše Kalvody) snažit, aby náš fanoušek zůstal informován jak na webu, tak i na Facebooku a Twitteru. Jsme rovněž domluveni s Ondrou Kredatusem na dodávání fotek a videosekvencí, které by se mohly pak objevit na webu, FB i Twitteru a také na Instagramu. Pokud budu na zápase přítomen (domácí téměř vždy, venkovní podle možností), mohu slíbit i vždy 1-2 pozápasové videorozhovory.

Věřím, že to bude vše ke spokojenosti fanoušků (a věřím, že jich máme hodně a budeme mít ještě více). Pokud byste měli nějaké připomínky či návrhy na zlepšení, napište klidně na milan.soba@1scznojmo.cz. Jen podotýkám, že to vše pro mne není práce na plný úvazek jako byla pro Zdeňka (pracuji jako učitel v Blansku, kde i poblíž bydlím - do Znojma tudíž dojíždím na zápasy 100 km tam i 100 km zpět) a také nejsem ve Znojmě přes týden přítomen, ale snad to vše nebude poznat. Co mohu slíbit je, že se budu maximálně snažit, aby vše bylo především aktuální (pokud budu info znát). S grafikou mi bude pomáhat syn.
 
 
07.03.2018, 21:21
 
 
Reakce na doktor_n: TAK TO POTES KOSTE :)) A BUDETE SI Z...
Škoda, že jsi nemohl přijít na setkání s fanoušky, ale třeba až budeš ve Znojmě můžeme si popovídat, na hlouposti reagovat nebudu. :-D Navíc z klubu nikdo odstraněn nebyl, to že se někdy lidé neshodnou je normální, čas většinou ukáže. např. s Otou jsme se v posledních dnech i týdnech několikrát sešli a v mnoha věcech se nyní shodli, ale tak to má být. Myslím, že třeba mezi námi, žádný problém nyní není. NA druhou stranu nikdy se nezavděčíte všem a ve Znojmě to platí dvojnásob.
 
 
07.03.2018, 20:40
 
 
Reakce na HodakKarel: :)) uvidíme :)) nikdy neříkej nik...
TAK TO POTES KOSTE Smajlík A BUDETE SI ZASE VSÁZET NA ZÁPASY PRIMO NA STRIDACE JAKO U NAS V JUNIORCE??? Smajlík
 
 
Jiří_M. | Znojmo
07.03.2018, 19:43
 
 
Domácí zápasy v neděli? Člověk chce strávit víkend s rodinou, vlastně kdy nemusí jít do práce a má v podstatě jediný čas něco podniknout a nepočítám ani soutěže, které poběží v tu dobu. Velkou devízou Znojma byly zápasy v pátek večer, tohle na vesnicích není, světla nesvětla... Díky mockrát za nejhezčí zážitky pod světly, ale zápasy v neděli odpoledne fanoušky rozhodně nenalákají ani sebelepším doprovodným programem. Achjo
 
 
07.03.2018, 17:52
 
 
Dnešní tisková konference byla hodně optimistická na to, že město tam moc snížilo podporu. Když se ale člověk podívá na to, jací lidé se kolem klubu teď pohybují, tak se divím, že město dalo vůbec něco. Pokud některé lidi minulé vedení odstranilo a nové je bere zpět tak to není nikdy dobrá zpráva a celé to působí nedůvěryhodně.
 
 
robert.knebl | Znojmo
07.03.2018, 00:43
 
 
Reakce na HodakKarel: napiš 2-3 otázky tady na forum a z...
3 otázky:
1. Cíl na tuto sezónu (je ve hře hra o postup do nejvyšší soutěže?) a vizi vedení klubu na 3-5 let?
2. Co konkrétního nové vedení udělá pro spolupráci s fanoušky?
3. Co chce nové vedení změnit v klubu 1. SC Znojmo?
 
 
06.03.2018, 20:54
 
 
Reakce na doktor_n: PANE HODAK PRISEL BYCH RAD ALE PRACU...
Smajlík uvidíme Smajlík nikdy neříkej nikdy. Asi tak. Smajlík
 
 
06.03.2018, 20:32
 
 
Reakce na HodakKarel: Není nejjednodušší se přijít zepta...
PANE HODAK PRISEL BYCH RAD ALE PRACUJU V PRAZE A PROTO JSEM RAD ZE JE TOTO FORUM NA KTEREM SE MUZEME PTAT. RAD BYCH SE TEDA HNED ZEPTAL VAS NEBO VEDENI ZDA OPET PRACUJETE PRO KLUB?
 
 
06.03.2018, 17:40
 
 
Reakce na robert.knebl: Ve středu jsem pracovně mimo, ta...
napiš 2-3 otázky tady na forum a zajistím odpověď Smajlík ale 2-3, znáš se, aby p.Tunka neodpovídal na tvoje otázky ještě v pátek večer :-D
 
 
robert.knebl | Znojmo
06.03.2018, 16:35
 
 
Reakce na HodakKarel: Není nejjednodušší se přijít zepta...
Ve středu jsem pracovně mimo, takže rozhodně se na nic z toho zeptat nemohu, proto jsem se ptal, jestli jde někdo z fanoušků na rozhovor s fanoušky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin